2733
2739
عنوان

فقط به ظاهر دختر هستم 😔 🤧

| مشاهده متن کامل بحث + 1018 بازدید | 43 پست
آخه یه جورایی انگار از خودم فاصله گرفتم ، برام سخته ۲۳ سال ساده زندگی کردم به اجبار الان متوجه شده ا ...

تغییر کن و به حرف مردم اصلا توجهی نکن

خوشگل که بشی اعتماد بنفس ات هم کلی میره بالا

D:

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه یه جورایی انگار از خودم فاصله گرفتم ، برام سخته ۲۳ سال ساده زندگی کردم به اجبار الان متوجه شده ا ...

حالا خودت داری خودتو سرکوب میکنی،،،اول راهی،،،ماشالاسنی نداری،،،بخودت برس،،،بخودت حال بده،،،ولی ولی ولی سبک بازی درنیار،،،،سنگین ورنگین

2728
آخه خجالت میکشم با ظاهر جدید بیرون برم 

چه ظاهری مگه می خوای برا خودت بسازی!؟ 

سیبیلات رو بزن و یکم زیر ابرو بردار.

خیلی به چشم نمیاد. ولی امروزی دیده میشی.

چادر می پوشی؟

میگن مجازی ه . نگفتن الکی ه. واقعی ِ واقعی ه.

انتظار بی جایی داره 😐

مگه دلقکی که برای شغل و‌ خواستگار ناز کنی  !

خودت باش.

فقط اگر حس می کنی احساسات دخترونه ت سرکوب شده، سعی کن بیدارش کنی.

میگن مجازی ه . نگفتن الکی ه. واقعی ِ واقعی ه.
آخه خجالت میکشم با ظاهر جدید بیرون برم 

خجالت نداره عزیزم، اصلاح کن، به خودت برس....خودت رو بارها و بارها تو آینه نگاه کن و از ظاهرت لذت ببر...اونوقت دیگه خجالت نمیکشی.

برای لباس انتخاب کردن و تیپ زدن هم اگر مشکل داری من میتونم کمکت کنم. چون استایل خاص خودم رو دارم و بیشتر اوقات لباسهام رو خودم طراحی میکنم....همه نیست سلیقه ام خاص و خوبه! 

2740

یه بار خجالت می کشی و تمام واصلا به روی خودتم نیار عادی باش نمی خوای لخت بگردی که خجالم اونقدر که می گی نداره اعتماد بنفس داشته باشه و با مشکل روبه رو شو می دونم سختی کشیدی ولی باز سنی نداری ایشالله خوشبخت بشی 

واما دخترای مهر ماهی😘😘

عزیزدلم تازه ۲۳ سالته اوج جوونیته کم کم شروع کن اصلاح کن برق لب و ریمل بزن به موهات برس بعد کم کم برو سر ظاهرت نمیخواد مثل این آدمای بی بند و بار تیپ بزنی که یه مانتوی نسبتا بلند با شلواری که نه تنگ باشه نه گشاد و شالی که یه خورده عقب باشه یه آرایش ملیح و ساده کفایت میکنه اگرم آرایش بلد نیستی اشکال نداره کانال هایی هستن که بهت یاد بدن اولش سخته بعد عادت میکنی با غصه خوردن چیزی حل نمیشه از الان شروع کن😊

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن به هدفم✌🏻 میشه برای رسیدن به هدف بزرگی که دارم یه صلوات مهمونم کنی؟🙂 با عرض احترام درخواست دوستی قبول نمیکنم خصوصا برای هرگونه فا ل و تک نیت🌹🌹 غیر از این مورد امر دیگه ای داشتید قبلش بهم اطلاع بدید تو تاپیکم تشکر♡

پدر منم مثل پدر شما بود، ناخن حق نداشتم بلند کنم ب زور چادر سزم کردم از بچگی 

خیلییی محدودیت داشتم فک کن کلیپس نمیزاشت سرم بزنم چون میگفت پشت سرت پف میکنه زشته و..... 

من جنگیدم واقعا سالهااا جنگیدم تا تقریبا به ایده آل خودم برسم

اماااا ضربه بدی خوردم عقب موندم و رو آیندم و تصمیماتم تاثیر گذاشته متاسفانه

به امید روزی که برای خودم تصمیم بگیرم..برای خودم زندگی کنم.....نه برای حرف مردم
پدر منم مثل پدر شما بود، ناخن حق نداشتم بلند کنم ب زور چادر سزم کردم از بچگی  خیلییی محدودیت د ...

الان دیگه گیر نمیده به هیچی؟

من با هیچکس سر خدایش بحث نمیکنم چون خدای هر کس همان است که خرد او میگوید
الان دیگه گیر نمیده به هیچی؟

چرا میده 

مانتویی که بخام شلواری که بخام و نمیتونم بپوشم 

ولی خب باااز بهتر از قبله🥲

من ی خواستگار خوبمو بخاطر چهادر رد کردم الان مثل چیییی پشیمونم 😔

به امید روزی که برای خودم تصمیم بگیرم..برای خودم زندگی کنم.....نه برای حرف مردم

خیلی میفهممت :)

هر کاری میکردم که دوست نداشت با داد و کتک سرم خالی میکرد

اونوقت خودش هر غلطی که میخواست میکرد!

بچه بودم تو خونه بعضی وقتا میدویبدم سرم داد میزد

اسباب بازیم صدا میکرد داد و هوارش بلند میشد

و...

و جالبه الان شدم یه دختر اروم که نه حرفی میزنه نه با کسی کار داره، هر کی منو میبینه میگه چرا اینجوری ای چقدر بی حالی چقدر بی مزه ای!! جالبش اینه که خانودمم میگن اره مدلش اینجوریه:)

درصورتیکه نمیگن خودمون بودیم که اینجوری کردیم و نذاشتبم یه روز خوش ببینه :)