2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این همه گوشتو یه جا خریده بود؟

همشو میخورد😁

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
2731
یکی کلا ۳ تومن حقوق داشتن بعد می‌گفت همه چی خوراکی میخرن قسط هم میدن طلا هم میخرن ماهانه  خدا ...

واقعا خنده دار نیست.... چون منو همسرم الان با 3 تومن ماهانه زندگی میکنیم.... مسافرت و لباس و مهمونی هم داریم گاهی

2738

یکی میگفت مادر شوهرش موچینشو دزدیده بود 

یکیم ی دختر بچه تاپیک زده بود 😑😂میگفت من یادمع مامانم نوزاد بودم بهم شیر نمیداد منو از میله بارفیکس اویزون میکردن کتک وای کلی خندیدم  ی عده خانما دلسوزی میکردن اخی عزیزم و استاتری که هدفش سر کار گذاشتن ملت بود

روشنفکر بازیاتونو برای خودتون نگهدارید روشنفکری ب توهین نیست جامعه کشش داشتن این همه روشن فکرو نداره

یکی بود میگفت میخوام هشت تا بچه بیارم

توی یه تاپیکی سر شستن لباس زیر شوهرا گیس و گیس کشی شده بود😁

یکی دیگه هم بود که مادرشوهر از سطل زباله موز رو درآوردو شست و داد عروسش بخوره

❤️🤍PEGAH🤍❤️
2706