2733
2739

وقیحترین تاپیکی که خوندم که البته امیدوارم تخیلات ذهنی کاربر باشه... نوشته بود پدرشوهرم هفتاد سالشه وقتی میریم خونشون همه تو پذیرایی میشینیم بعد پدرشوهرم میگه عروس گلم بیا تو اتاق یه لیوان آب بیار بعد اینم میرفته میشسته بغل پدر شوهره اونم ل..اشو بوس میکرده... 😒😔

یه بنده خدایی فک کنم سیزده بدر ماکارانی و پلوپز برداشته بود ببره تو طبیعت بپزه اخرم پریز برق گیرنیاو ...

وای اینو من یادمه

تازه یه طورایی طلبکار بود

و میگفت شوهرم شکمو وبی اعصابه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

ایناییکه که تو یه تاپیک میگن بیچارن پول ندارن خانوادشون بدن و فلان تو یه تاپیک میشن پولدار و ... عجیب ترینن اینا فکر نمیکنن یکی تاپیک قبلشون یادشه بعد میگی هم این چه وضعیه تخلیه داستانت میریزن سرت دنبال چی هستی دنبال قاتل بروسلی نباش   

واقعا خنده دار نیست.... چون منو همسرم الان با 3 تومن ماهانه زندگی میکنیم.... مسافرت و لباس و مهمونی ...

خب این می‌گفت همیشه همه چیزم ب راهه هر ماه طلا هم میخرم پسته و بادوم و انواع خوراکی واس دو تا بچم میخرم 

مسافرتم همیشه دارم و اینقدر همه لباسام مارک میخرم پدرشوهرشون م اینا باورشون نمیشه ما حقوقمون ۳ باشه