2737
2734
عنوان

خیلی دلم گرفته پسرم لکنت داره دیروز یه نفر تو جمع

| مشاهده متن کامل بحث + 3056 بازدید | 147 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دلسوزی کرده.... بابت هر چیزی فحش ندید

دلسوزی یه هدیه نیست که ما بگیریم بزاریم تو جیبمون هر جایی ک دلمون خاست دربیاریم به یکی بدیمش،وقتی کسی نظر یا مهربونی یا کمک از ما نخاسته،حرف زدن یا بقول شما دلسوزی درباره زندگی و بچه دیگران اسمش یه چیز دیگه ست

عزیزم جبهه نگرفتم به قول مادرم دلسووووز تراز مادر نیست بقیه میخوان خودشونو نخود هر اش کنن ایشون ا ...

بله حق با شماست....

اما واقعا گاهی پدر و مادرا نمیخوان باور کنند برای بچه واقعا مشکلی پیش اومده و کتمان میکنند...بهتره با مسائل این چنینی بهتر برخورد کرد. 

خدایا فقط از تو یاری میطلبم.پناهم باش  
2731

اصلا ناراحت نباش زمین گرده. 

دختر خواهرم دیر حرف زد، و قبلش کمی نامفهوم حرف میزد.

زن دایی ام خیلی مسخره اش میکرد چون ی نوه داشت همسن خواهرزاده من و اون خیلی خوب حرف میزد،گذشت تا اینکه خواهرزاده ام مشکلش حل شد و دست بر قضا نوه اون خانم لکنت گرفت ولی ما واقعا براش ناراحت بودیم .

لکنت درمانش فقط صبر اطرافیان  و اعتماد بنفس دادن به بچه است

محتاج نگاه خداوند
دلم میخواد گریه کنم فقط

گلم ناراحت نباش دختر عمه منم یهویی تو دوسالگی لکنت گرفت الان یکسالشه قشنگ خوبه شده تازه یکی دوجلسه هم بیشتر گفتار درمانی نبردن 

حالا شما که داری مرتب میبریش 

دکترش گفته بود موقع صحبت کردن اصن بهش استرس ندین وقتی میخواد ی جمله بگه تو چشاش نگاه کنید به هیچ وجههه کلماتی ک داره تکرار میکنه رو براش درست نکنین وقتایی ک میخواد تند حرف بزنه جلوشو بگیرین بهش بگین اروم اروم بگو باهاش اروم صحبت کنین دادو بیداد نکنین جلوش وقتیم میخواد صحبت کنه نگین تند بگو کار دارم اگ کارم دارین وایسین حرفش تموم بشه بهشم نخندین درباره این موضوع اصلااا جلوش صحبت نکنین

چه بگویم....؟ نگفته هم پیداست...!
2738

دلسوزی؟؟؟؟؟ 

بی خیال 

این اسمش بی شعوری هست نه دلسوزی 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
درکت میکنم دختر من مهر ماه ۴ سالش تموم میشه خیلی زود به حرف زدن افتاد و از سنش خیلی بیشتر میفهمه خرد ...

سلام عزیزم..لکنت در اثر اتفاق یا ترس با بازی درمانی خیلی زود خوب میشه..یه بازی درمانگر خوب پیدا کن ببرش ان شاءالله زود  نتیجه میگیری 

ببخشیدا مردم ... برای بچه یگی دیگه دلسوزی کنن.بچه خودش پدر مادر داره به اندازه کافی براش دلسوزی میکنن.

این دلسوزی نیست فضولیه. معنیه کلماتو بدونید و درست وبجا استفاده کنید.

اگه دلسوز بود تو جمع حرف نمیزد.

اره دلسوزی کرده ارواح عمش

با میل خودم کاربریم تعلیق میشه.خوبی بدی دید حلال کنید،ببخشید.خدافظ
میگفتی هر وقت آدم فضول می بینه اینجوری میشه

احسنت

چه خوب گفتی واقعا

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
چهار سالشه از سه سالگی میبرم دکتر  یه عالمه نذر کردم براش

ببین سن شروع لکنت از ۲/۵تا ۵سالگی هستش معمولا  بچه ها بعد از ۵سالگی مشکلشون حل میشه 

اصلا نگران نباش اصلا به روش نیاز که مشکلی داره وقتی باهات حرف میزنم با آرامش گوش بده و مستقیم تو چشماش نگاه کن

#جان_فدا💪💞☄☔🍃 غزه✌
2706