2737
2734
عنوان

خیلی دلم گرفته پسرم لکنت داره دیروز یه نفر تو جمع

| مشاهده متن کامل بحث + 2996 بازدید | 147 پست
نگو که دیشب بخاطر حرف اون نخوابیدی

هم نخوابیدم هم الان سرکارم و حال روحیم خیلی بده همش میگم چرا جواب ندادم چرا بچم اینطوریه اصلا و یه عالمه چراهای مختلف

میشه برای پسرم نفری یه صلوات بفرستید خوب بشه.کاردرمانی میره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین عزیزم اگه ‌لکنت پسرتون به این شکله که روی اول کلمات گیر میکنه مثل بببببببببابا  اول گام : ...

چشم عزیزم الهی خودت و خانواده ات بخصوص گل پسرت هر ارزویی دارین براورده بشه و الهی همیشه سالم و سلامت در کنار هم زندگی عالی داشته باشید

2728
ببخشید ها ولی تو جمع وقتی میبینین بچتون زیاد گریه میکنه نباید برین ایشون مقصر نیستن شما نباید میبردی ...

خب قبول تازه داشت گریه میکرد همسایه نمیتونه با اعصبانیت و دستوربگه میتونست آروم بگه ما مجلس شام غریبان بودیم من دور بودم دخترم پیش مامانم بود در ضمن اونوقت باید همه بچه دارها جمع نرن دوما من ۴ ساله نمیرفتم 

ببین من پسرم از ۱۳ ماهگی که راه افتاد یه کم پاهاش پرانتزی بود من خودم از همه نگرانتر بودم ،چهار تا د ...

متاسفانه نیش بعضی حرفا تا ابد رو دل ادم میمونه 

یه بار دیگه هم برگشت گفت پسرت میگه بببببببازی کنیم اداشو در اورد میگفت بامزه حرف میزنه اخه تو بیخود میکنی ادای بچه منو در میاری که چی بشه

ببین من پسرم از ۱۳ ماهگی که راه افتاد یه کم پاهاش پرانتزی بود من خودم از همه نگرانتر بودم ،چهار تا د ...

الهی بگردمت خداروشکر که خوب شد عزیزم 😍دیگه به اون قضیه به اون حرفا فکر نکن من فقط اینجور گفتم که اگه خدای نکرده نمیبره تا ببره وگرنه هیچ مادری دلش نمیاد بچشو دکتر نبره من تابحال هیچوقت بهش نگفتم چرا دکتر نمیبری نمیخام دلش بشکنه چون خودش حتی شاید بیشتر از اون بچه زجر میکشه ایشالا خدا همه مریضارو شفا بده 

2740
عه خاله زنکای فضول یکی نیست بگه به تو چه دیگه دلسوز تر از پدر و مادر نیستی  که فقط خدا کنه بچه ...

درست زمانی که بچم داشت حرف میزد و گیر کرد روی یه کلمه همونجا این حرفو زد این چرا تته پته میکنه یه دکتری چیزی ببریدش

سلام استارتر عزیز

پسر منم مشکل پسر شمارو داره تهران پیش دکتر محمد احسان  تقی زاده میبرم تقریبا نتیجع بخش بود و چند نفر که کاملا درمان شده بودن هم دیدم گفتم بهتون اطلاع بدم شاید نتیجه گرفتید 

دنیا همه هیچ واهل دنیا همه هیچ 
سلام استارتر عزیز پسر منم مشکل پسر شمارو داره تهران پیش دکتر محمد احسان  تقی زاده میبرم تقریبا ...

سلام عزیزم ممنونم از راهنماییتون تهران هستن ایشون و تخصص ون چیه دقیقا میخوام ادرس و تلفن از نت سرچ کنم

سلام عزیزم ممنونم از راهنماییتون تهران هستن ایشون و تخصص ون چیه دقیقا میخوام ادرس و تلفن از نت سرچ ک ...

گویا روانشناس هستن وتهران خیابان نلسون ماندلا کوچه ناصری 

ومن از نزدیک فردی که لکنت شدید داشت ودرمان شده هم دیدم 

امیدوارم بدردتون بخور

دنیا همه هیچ واهل دنیا همه هیچ 
گویا روانشناس هستن وتهران خیابان نلسون ماندلا کوچه ناصری  ومن از نزدیک فردی که لکنت شدید داشت ...

خیلی ممنونم تشکر لطف کردین خانم عزیز