2737
2739
عنوان

خیلی دلم گرفته پسرم لکنت داره دیروز یه نفر تو جمع

| مشاهده متن کامل بحث + 2995 بازدید | 147 پست
دلسوزی کرده.... بابت هر چیزی فحش ندید

دلسوز نخایم باید کجا بریم، یعنی پدر مادر خودشون عقلشون نمیرسه بچرو ببرن دکتر، تته پته یعنی چی، اینجور ادما یه مشت ادم نفهم عقده ای هستن که خودشون بیشتر به دکتر نیاز دارن

بهش عشقو همین امروز رو کن ، دیگه فردا برای عشق دیره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شعوره یه عده در همین حده  شما خودتون ناراحت نکن  آلان تو محرم هستیم یه نذری بکن ان شاا.. ...

چهار سالشه از سه سالگی میبرم دکتر 

یه عالمه نذر کردم براش

میشه برای پسرم نفری یه صلوات بفرستید خوب بشه.کاردرمانی میره
جبهه نگیر دوست عزیز شاید بعضیا جدی نمیگیرند یا بیخیال هستند... چیز بدی که نگفته....

عزیزم جبهه نگرفتم

به قول مادرم دلسووووز تراز مادر نیست

بقیه میخوان خودشونو نخود هر اش کنن

ایشون اگه تربیت خانوادگی داشت توجمع تذکر نمیداد

بعدشم مگه کسی که خدای نکرده مشکلی داره و دکتر میره باید یه تابلو بزنه دم درشون و ریز درمانشو روش بنویسه؟؟؟؟ 

عجبا

تو دنیای که همه دنبال دنیا جهان بخت شدنن😑تو مریم میرزا خانی شو😉💖.امیدوارم اقایونی که اینجان ماهی دوبار پریود بشن😑
دلسوزی تو جمع تو مهمونی با صدای بلند  این اسمش دلسوزی نیستاااا

دوست عزیز شاید این کارِ ایشون بد بوده... اما فکر نمیکنم نیت بدی داشته باشه.

راستی بچه چند سالشه؟ یهو اینطوری شده؟ از چیزی نترسیده؟ ببین تو خونواده ی شوهرت زمینه ی ارثی ندارند؟

خدایا فقط از تو یاری میطلبم.پناهم باش  
2738

میگفتی تته پته میکنه تا فضولاشو بشماره. قبلا هم اینحزفو زده بودی بشما مگه ربطی‌داره؟؟ انقدر بیکاری که سرت تو ماتحت بچه منه و گوهشو میخوری؟؟ لکنت داره یا نه بتو ربطی نداره تا چشم تویکی کور بشه.

با میل خودم کاربریم تعلیق میشه.خوبی بدی دید حلال کنید،ببخشید.خدافظ
درکت میکنم دختر من مهر ماه ۴ سالش تموم میشه خیلی زود به حرف زدن افتاد و از سنش خیلی بیشتر میفهمه خرد ...

عزیزدلم . خب چیکار کردی الان چند سالشه بردی گفتار درمانی

میشه برای پسرم نفری یه صلوات بفرستید خوب بشه.کاردرمانی میره
خدا نکنه عزیزم . بخدا خودم انقدر درگیرشم یه ساله همه زندگیمو گذاشتم براش وظیفمه ها ولی وقتی این حرفو ...

میدونم چی میگی

ولی از هر آدمی نباید انتظار داشت که درست حرف بزنه

دعا میکنم هرچه زودتر مشکلش حل شه و حال دلت خوب شه

دریایی از حرف
آخه بعضیا متاسفانه بلد نیستند کجا و چه شکلی حرفشون رو بزنند با وجود اینکه نیت بدی ندارند.

درسته بعضیا درست حرف زدن بلد نیستن ولی باید بدونن حرف که از دهن درآمد رو افراد تاثیر داره و درست یا غلط تاثیر خودشو میذاره

#جان_فدا💪💞☄☔🍃 غزه✌
2706