2737
2734
عنوان

خیلی دلم گرفته پسرم لکنت داره دیروز یه نفر تو جمع

| مشاهده متن کامل بحث + 2996 بازدید | 147 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ببخشید یعنی مادر خودش نمیفهمه مشکل بچشو یعنی مادر خودش درک نمیکنه باید بچشو ببره درمان گلم این دلس ...

خواسته مثلا آبروی منو ببره منو ضایع کنه مگه دست خودشه خب 

میشه برای پسرم نفری یه صلوات بفرستید خوب بشه.کاردرمانی میره
انقدر حالم بد شد  هیچی نتونستم بگم

تو دیگه وقتی مادر هستی،باید محکم تر ازین حرفا باشی،در جا از بچه ت دفاع کنی،نزاری کسی با حرفش به روح روان بچه ت آسیب بزنه،فکر کن شاهزاده ست،همیشه ازش دفاع کن ،حتی الکی

اون یه نفر هر کسی باشه . باید جوابشو بدید . بگید. لکنت داشتن بهتر از این کله بی عقل باشه راحت بشه ور زد .  لکنت گاها تا هفت هشت سالگی هم میمونه بعدش رفع میشه . دختر من تا هفت سالگی داشت کامل رفع شد . دکترم نبردم . ولی هر کسی مسخره میکرد حتی خود خدا. توی هر جمعی. میشیتم مینداختمش رو بند . ملاحظه نداره . به هیچ کس اجازه ندید  هیچ کس

هرکه شد محرم دل  در حرم یار بماند
2740
ببخشید یعنی مادر خودش نمیفهمه مشکل بچشو یعنی مادر خودش درک نمیکنه باید بچشو ببره درمان گلم این دلس ...

جبهه نگیر دوست عزیز

شاید بعضیا جدی نمیگیرند یا بیخیال هستند...

چیز بدی که نگفته....

خدایا فقط از تو یاری میطلبم.پناهم باش  

از این به بعد هر کس این حرفو بهت زد اینجوری جواب بده.با اعتماد به نفس بگو

بگو بردمش دکتر ،بهم گفته چون خیلی باهوشه سرعت پردازش مغزش بالاتر از سن زبانیشه یعنی کلمات پشت سر هم سریع به مغزش میرسن اما چون دایره کلماتش هنوز کمه زبانش به سرعت مغزش عمل نمیکنه.

این باور رو در پسرت هم ایجاد میکنه که مشکلی نداره

خدایا ،من رو سر هیچ دوراهی ای قرار نده،من این یک راه رو هم گاهی اشتباه میرم.
خواسته مثلا آبروی منو ببره منو ضایع کنه مگه دست خودشه خب 

هرکی خواست ابروی کسی رو ببره خدا ابروشو میبره

خودتو ناراحت نکن خدا یه سری حیونو در قالب انسان افرید

تو دنیای که همه دنبال دنیا جهان بخت شدنن😑تو مریم میرزا خانی شو😉💖.امیدوارم اقایونی که اینجان ماهی دوبار پریود بشن😑
قبلا هم گفته بود به خودم به خواهرم 

والا من خواهر شوهرم خرس گندس سنش 45 سالشه لکنت داره یه بارم کسی به روش نیاورده . اصلا زشته این طرز حرف زدن خاک بر سر کسایی که نمیدونن چیو باید کجا و چطوری بگن

انشالا سر بچه خودش بیاد

اره واقعا فقط دلسوزی کرده  با متلک دل اسی رو سوزونده !!!!!

آخه بعضیا متاسفانه بلد نیستند کجا و چه شکلی حرفشون رو بزنند با وجود اینکه نیت بدی ندارند.

خدایا فقط از تو یاری میطلبم.پناهم باش  
الهی بگردم 🥺من دلم‌گرفت با تصورش چقدر یه عده گاون

خدا نکنه عزیزم . بخدا خودم انقدر درگیرشم یه ساله همه زندگیمو گذاشتم براش وظیفمه ها ولی وقتی این حرفو شنیدم احساس کردم خورد شدم از درون

میشه برای پسرم نفری یه صلوات بفرستید خوب بشه.کاردرمانی میره
2706