2737
2739
عنوان

یه حس شیشمی نیست به من جواب بده 😕🥺😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1593 بازدید | 264 پست
همه چی خوب پیش میره البته دعوا و سختی هم هست ولی زود اشتی  تا قبل عید امسال نه ولی سال دیگه شا ...

🙏🏻🙏🏻🙏🏻

نمانده در دلم دگر توان دوری                                           ❤️🥺محمدم🥺❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم بگین کی باردار میشم؟؟؟؟و جنسیت

تو یکی از صفحه ها گفتم چیکار کنی برای تعیین جنسیت قبل از باردار شدن البته خیلی مطمعن نیست 

در جست و جوی طلا، الماس را فراموش کردیم.                       دوستان تاپیک های اول مال من نیست مال خواهرم بوده 
ب منم میگی خیلی نیاز دارم ، m , یا s ؟ sکی پیام میده دوسم داره؟فک میکنه بهم؟لطفا❤

جواب ایشونم یکی بده میخام تاپیکو قفل کنم بریم بخوابیم 

در جست و جوی طلا، الماس را فراموش کردیم.                       دوستان تاپیک های اول مال من نیست مال خواهرم بوده 
2740
کدامین صفحه

نمیدونم تعیین جنسیت به روش ابن سینا با زنجیر طلا سرچ کنی احتمالا میاد ولی چون نظر سایتای مختلف فرق داره اینی که من میگم درست بود ما امتحان میکردیم 

دایره پسر 

خط دختر

کار خوبیه که حرفم رو قبول ندارین و به همین خاطر من از شما دلیل علمی برای اثبات دعانویسی، وجود همزاد ...

باید بدونی ک علم هنوز خیلی جای پیشرفت داره جیزای زیادی هستن ک هنوز توسط علم گشف نشدن و علم از اثباتشون عاجزه....

ما بَد نبودیم....بَلَد بودیم دنیا ما رو نمیخورد...
من و امید کی ازدواج میکنیم؟ چقدر دوسم داره؟

اقا گفتم تو تاریخ مشکل دارم ولی خیلی دوستت داره

اقا گفتم تو تاریخ مشکل دارم ولی خیلی دوستت داره

البته باید قول بدی که همینجوری برای سرگرمیه و جوابم رو زندگیت تاثیری نمیزاره 

2706