2733
2734
عنوان

یه حس شیشمی نیست به من جواب بده 😕🥺😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1593 بازدید | 264 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

m , یا s ؟ sکی پیام میده دوسم داره؟فک میکنه بهم؟لطفا❤ میخام بدونم ، 

اقا حقیقتا من خییییییییییییلی شک داره ولی احتمال ام ۵۲احتمال اس ۴۸ 

در جست و جوی طلا، الماس را فراموش کردیم.                       دوستان تاپیک های اول مال من نیست مال خواهرم بوده 
باشه عزیزم عصبانی نشو😂

نه عصبانی نشدم گفتم شاید ص قبلیا رو نخوندی گفتم بگم 

در جست و جوی طلا، الماس را فراموش کردیم.                       دوستان تاپیک های اول مال من نیست مال خواهرم بوده 
2728
2738

برای اینکه من میترسم این تاپیک رو افراد دیگه ای ببینن که ممکنه کسی توشون باشه که واقعا به این چیزا اعتقاد داشته باشه و رو زندگیش تاثیر منفی داشته باشه میبندم تاپیک رو 

و از طرف کسی که خودش یه تاپیک حس شیشم زده 

همونطوری که وقتی میخوابی احساس خواب آلودگی از بین میره باید همونطوری اون چیزایی که تو این تاپیکهای حس شیشم گفته میشه هم وقتی میخوابی و بیدار میشی هیچ اثری از آثارش نمونده باشه و اجازه ندی یه انسان صرفا با حسش که گیریم اصلا حس شیشم هم باشه واقعا، زندگیتو تحت تاثیر قراره بدی 

وقتی چشمی که اینقدر دقیقه و قابل اعتماد هم خطا میکنه اون آدم هم با اون حس شیشمش هم خطا میکنه گاهی اوقات و تو نباید بزاری صرفا یه حس که مال خودت هم نیست رو زندگیت تاثیر بزاره

پس با اجازه ...