2752
2734
عنوان

یه حس شیشمی نیست به من جواب بده 😕🥺😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1593 بازدید | 264 پست
خیلی خیلی مهربونم  و گاهی اوقات از مهربونم سو استفاده میکنن میخوام مثل خودشون باشم اما نمیتونم ...

اقا آخه من بعضی وقتا درست در میاد اگه بهم اطمینان میدی که تاثیری نزاره رو زندگیت و الان که خوابیدی صبح یادت رفته باشه میگم 

در جست و جوی طلا، الماس را فراموش کردیم.                       دوستان تاپیک های اول مال من نیست مال خواهرم بوده 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

یه سوال دیگه گلی ببخشیدا به نظرت من با رلم ازدواج میکنم یا کسی دیگه؟ اون خیلی مشتاقه ولی من نه زیاد ...

با رلت

بازم‌ میگم من فقط حسمو میگم شاید اشتبااااه باشه

یه دختر28 ساله شیطون😊
2731
ایشالا دیگه طاقت مجردی رو ندارم  میخوام به اونی که میخوام و همه ی فکر و ذکرم شده برسم 😥 کاش ...

حسم میگه میرسی البته اگه حرفم رو زندگیت تاثیری نزاره تا آخر امسال 

در جست و جوی طلا، الماس را فراموش کردیم.                       دوستان تاپیک های اول مال من نیست مال خواهرم بوده 
ایشالا دیگه طاقت مجردی رو ندارم  میخوام به اونی که میخوام و همه ی فکر و ذکرم شده برسم 😥 کاش ...

آخی الهی پس حتما میرسی دیگه

منم یکی خیلی علاقه منده بام ازدواج کنه ولی من اونقد مث اون علاقه مند نیسم

اقا آخه من بعضی وقتا درست در میاد اگه بهم اطمینان میدی که تاثیری نزاره رو زندگیت و الان که خوابیدی ص ...

بگو عزیزم 

من درسته سوال میکنم اما اعتقادی به حس شش ندارم 

همیشه توکل به خدا میکنم عزیزم 

نمانده در دلم دگر توان دوری                                           ❤️🥺محمدم🥺❤️
اقا آخه من بعضی وقتا درست در میاد اگه بهم اطمینان میدی که تاثیری نزاره رو زندگیت و الان که خوابیدی ص ...

همه حس گو شدیم رفت دیگه😂😂 البته منم مث تو تقریبا ۷۰ الی ۸۰ درصد مواقع درست در میاد 

اینو بگو من با رلم از دواج میکنم یا یکی دیگه؟ اون خیلی مشتاقه ها ولی من نه زیاد😂😂

خیلی خیلی مهربونم  و گاهی اوقات از مهربونم سو استفاده میکنن میخوام مثل خودشون باشم اما نمیتونم ...

همه چی خوب پیش میره البته دعوا و سختی هم هست ولی زود اشتی 

تا قبل عید امسال نه ولی سال دیگه شاید  یه ذره زمانا به ذهنم نمیرسه 

حسم میگه میرسی البته اگه حرفم رو زندگیت تاثیری نزاره تا آخر امسال 

وای آرزومه 

خواهر هر شب خوابشم میبینم 

نمیدونم اون واقعا حسی داره یا نه همین منو زجر میده 

البته یه بار یه پیامک عاشقانه فرستاد و کارای دیگه م کرده ولی خب بعدش هیچی 

هم من مغرورم هم اون خیلی زیاد 

2706