2737
2734
عنوان

کی موهام اینقدی میشه 🌱👸

225 بازدید | 21 پست

سلام من چند روز پیش موهام کوتاه کردم طبق عکسی ک میزارم تا خط سینه ، کی میشه برسه ب گودی کمرم یعنی چقد طول می‌کشه ⁦♥️⁩🌱😘

اسمم شادی ولی خودم غمگینم🤐
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نزدیک ۲ سال 

از افتادن نترس،از تلاش نکردن بترس، فکرت رو از(نمیتونم ) پاک کن ،بهترین امادگیبرای فرداانجام دادنبهترینتدر امروزه ،ب بقیه اجازه نده بهت بگن ک تو کی هستی🧜🏼‍♀️🧜 کاربری به دست سه نفر میباشد   منو دو تا دخترام 🍂 میشه واسه قبولی دخترم یه صلوات بفرستی؟🙏🥰 
2731
نزدیک ۲ سال 

البته بستگی به رشد موهاتم داره من آنقدر طول کشید تا پایین قوس کمر بشه

از افتادن نترس،از تلاش نکردن بترس، فکرت رو از(نمیتونم ) پاک کن ،بهترین امادگیبرای فرداانجام دادنبهترینتدر امروزه ،ب بقیه اجازه نده بهت بگن ک تو کی هستی🧜🏼‍♀️🧜 کاربری به دست سه نفر میباشد   منو دو تا دخترام 🍂 میشه واسه قبولی دخترم یه صلوات بفرستی؟🙏🥰 
2740

من تو یک سال موهام اندازه ی وجب رشد کردن

ولی متاسفانه پاینشون موو خوره داره هچ وقت بلند نمیشن

واسه شادی روح تمام بابا بزرگا و بابا بزرگ مهربون من که ۲۷ آذر جلو چشام اسمونی شد صلوات بفرستید😭🌱
من دوسال پیش تو عید کوتاه کردم تا روی شونم بود الان اومده وسط قوسی کمرم

رشد موهام خوبه عزیزم 

تازه رسیدگی هم میکنم فکر کنم زودتر بلند شن

حدودا سه یا چهارسال  بر اساس تجربع گفتم موهای خودم تا پایین کمرمه

واااییییی واقعاااااا، من رشد موهام خوبه رسیدگی هم میکنم میخوام قرص هیرویت و زینک هم بخورم کاش زودتر بلند شن

البته بستگی به رشد موهاتم داره من آنقدر طول کشید تا پایین قوس کمر بشه

فکر کنم مال من ی یه سالی طول بکشه البته خیلی رسیدگی میکنم 

واااییییی واقعاااااا، من رشد موهام خوبه رسیدگی هم میکنم میخوام قرص هیرویت و زینک هم بخورم کاش زودتر ...

اره بخدا مال منم رشدش خیلی زیاده 

سال نهم تا پایین شونم بود الان کنکور دادم تا پایین کمرمه الان

سعی کن کم کم به رشد برسونی تا سالم هم باشن

زندگی تازمانی زیباست که برای آن تلاش کنی🌱🌻
فکر کنم مال من ی یه سالی طول بکشه البته خیلی رسیدگی میکنم 

خب پس خوبه خوش به حالت

2706