2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای منم دعا کنید❤

انشاالله دامن همتون سبز بشه همچنین اسی🥺❤

عشق(حضرت عباس ع)                                                                                            سخته ، ولی آخرش قشنگه:)                          میشه واسه ت دلیم یه صلوات بفرستین صحیح و سلامت بیاد بغلم😍🤍🌱
2728
2740

مطمئن باش اگه به صلاح باشه حتما جواب میگیری.فقط از ته ته دل بخواه.من دو سال پیش همین شرایطو داشتم و نتیجه گرفتم 

خدایا شکرت بخاطر وجود پسرم.مرسی که این هدیه ی بزرگ رو بهم دادی  

انشالله به حق صاحب همین ماه باردار بشی عزیزم....

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.🤲💚🤲بفریادم برس یا ارحم الراحمین...خدا جونم خواست خودت رو با خواست دلم یکی کن...خدایا دعای دخترم گوش کن که شبا هر شب دستاش رو به آسمونته بزار باور کنه که خدا بچه هارو دوست داره ...خدایا معجزه کن خانواده ما چهار نفره بشه..خدایاخدایا میدونی که نی نی میخایم🥺🤲👶❤ میشه واسه باردار شدنم یه صلوات بفرستین هرکس فرستاد خودشم حاجت روا

متوسل شو زه باب الحوائج ابوالفضل

حسین گفته من میانبرم برا تموم عالم ابوالفضل میانبره برامن 

گفته هرکی کارد به استخوانش رسیده باشه از در باب الحوائج عباسم دست خالی برنمیگرده

چشت خورد سهیم شدی توظهورش سه تاصلوات سهم شماست
متوسل شو زه باب الحوائج ابوالفضل حسین گفته من میانبرم برا تموم عالم ابوالفضل میانبره برامن  گ ...

تروخدا دعام کن😭

خدایا شکرت میدونم منو ب همه آرزوهام میرسونی🤩😘