2737
2734
عنوان

خانوما میشه تو همچین شبی دعا کنید منم مامان شم😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 191 بازدید | 36 پست

اللهم صل علی محمد و آل محمد پیامبر مهربانی ها واسطه حاجتتون ان شاء الله یه نی نی سالم صالح و خوشکل نصبیتون بشه 

یا امام حسین این بندتو دست خالی برنگردون تا سال دیگه این گوقع این دوستم یا نی نی ناز تو بغلش باشه بیاد دسته رویت یه نفر به عاشقات اضافه شه یا امام حسین ♥️🌹

(اللهم صل علی محمد و آل محمد) برای خوشبختیم و موفقیت دخترنازمامان دعا کنید❤🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تروخدا دعام کن😭

حتما عزیزم سرنماز هستم حتما برات دعامیکنم

انشاالله به حرمت باب الحوائج سال بعد دامنت سبزشه خدا بهت یه فرزند سالم وصالح بده 

1640 ارتباط مستقیم باحرم امام حسینه شب عاشوراست زنگ بزن بهش دست خالی برنمیگردونتت

چشت خورد سهیم شدی توظهورش سه تاصلوات سهم شماست
لطفا واسه منم دعا کنید برسم به ارزوم 🥲❤لطفا ... فقط یه یا الله بگید یا صلوات بفرستید ، وقتتون رو نم ...

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

انشالله حاجت روا بشی عزیزم به حق این شب و روز های عزیز 🌹

منم مثل استارتر هستم.

خسته از دارو و دکتر.

تمام بدنم به لطف آمپولای گرون قیمت آی وی اف کبوده و بعد از چند دوره تکرار درمان نتیجه نگرفتم.

دکترم بهترین بود و گفت برایت فقط معجزه لازم است.. فقط معجزه...

الهی که به حق این شبها و روزهای مقدس و پرفیض دامن هیچ زنی خالی نباشه..

خسته از شماتت ها هستم یا بانو رباب... 😔😔😔

الهی شکرت به هزار و یک دلیل... 😘
2740
منم مثل استارتر هستم. خسته از دارو و دکتر. تمام بدنم به لطف آمپولای گرون قیمت آی وی اف کبوده و بعد ...

وای بخدا منم فقط مگه معجزه شه😭😭😭😭

خدایا شکرت میدونم منو ب همه آرزوهام میرسونی🤩😘
منم مثل استارتر هستم. خسته از دارو و دکتر. تمام بدنم به لطف آمپولای گرون قیمت آی وی اف کبوده و بعد ...

عزیزم غصه نخور انشالله به زودی خبر مامان شدنت و بشنویم به حق صاحب این شبها 

لطفا واسه همه مادرانی که از بچشون دورشون کردن و امکان دیدن بچشون و به هیچ وجه ندارن دعا کن منم یکی از اونا😔

عزیزم غصه نخور انشالله به زودی خبر مامان شدنت و بشنویم به حق صاحب این شبها  لطفا واسه همه مادر ...

ممنون از دعاتون. دختر همسایه مون هم همین شرایط رو داره. از نزدیک حالش رو میبینم و درکتون میکنم.  دعا میکنم شرایط زندگی هرطور هم که باشه خداوند هیچ مادر و فرزندی  رو از هم دور نکنه واقعا سخته. 

الهی شکرت به هزار و یک دلیل... 😘
ممنون از دعاتون. دختر همسایه مون هم همین شرایط رو داره. از نزدیک حالش رو میبینم و درکتون میکنم. &nbs ...

انشالله حاجت روا بشی عزیزم آره واقعا شاید به زبون ساده بیاد اما خیلی سخته واقعا  6 ساله بچم و ندیدم دلم واسه یه لحظه بغل کردنش و دیدن دوباره خنده هاش پر میکشه محاله عکسش رو ببینم و اشکام نریزه دست خودم نیست دخترم رو وقتی 5 ساله بود از دست دادمش از همون موقع هم دیگه پسرم رو ندیدم شرایطم طوری بود که مجبور بودم جدا بشم و شرایطشون واسه طلاق دادنم بخشیدن مهریه و جهیزیه و حق دیدن بچه بود واسه اینکه بچم نابود نشه مجبور به جدایی شدم چون اگه تو اون خونه میموندم بدون شک کارم به بیمارستان روانی می‌کشید اون موقع 2 ساله بود پسرم 😔😔

انشالله حاجت روا بشی عزیزم آره واقعا شاید به زبون ساده بیاد اما خیلی سخته واقعا  6 ساله بچم و ن ...

خدا به دلت آرامش بده برات آیت الکرسی خوندم🌹🌹

ممنون میشم برای رسیدن به حاجتم برام دعا کنید 🌹🌹هرکی برام دعا کرد بهم بگه براش ۵ تا کوثر بخونم🌹