2737
2734
عنوان

خانوما میشه تو همچین شبی دعا کنید منم مامان شم😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 191 بازدید | 36 پست

امیدوارم خدا یه نی نی سالم و خوشگل نصیبتون کنه💚

برامنم دعا کنید این دومین باره که نینیم سقط میشه 😔🙏 

🤍                                                                                باشد که روزگار بچرخد به کام‌ِ دل/ باشد که غَم  خِجل شود از صبرِ قلبِ ما 💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشاالله عزیزم منم ارزومه مادر بشم ولی شوهرم ادم خوبی نیست یه بچمو سقط کردم خدا منو ببخشه همیشه ناراحتم بابتش

بعد چند سال زندگی سمی امسال تونستم روی پای خودم بایستم و تمومش کنم شنیدم شنیدم شنیدم حرف مردم رو ولی رها کردم هرچیزی که شادی از من وبچم گرفته بود امیدوارم برای همیشه کنار بچم شاد وخوشحال باشم💛
2731

خدایا قسمت میدم به حقیقت وجودت و به نام نامی بی بی دو عالم حضرت فاطمه زهرا که اسم این بانوی عزیز هست دامنش به زودیای زو سبز کن. الهم صل علی مهمد وآل محمد فعجل فرجهم. 

شیطان که رانده گشت جز یک خطا نکرد☝🏻 خود را برای سجده ی آدم رضا نکرد☝🏻 شیطان هزار بار بهتر ز  بی نماز☝🏻  او سجده بر آدم و این بر خدا نکرد
خدایا قسمت میدم به حقیقت وجودت و به نام نامی بی بی دو عالم حضرت فاطمه زهرا که اسم این بانوی عزیز هست ...

خیلی ممنون ازت

خدایا شکرت میدونم منو ب همه آرزوهام میرسونی🤩😘