2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من پیش دکتر نصرت نقاب می رفتم هم کارش عالیه هم خیلی منصفه اینم شمارشه 33364554

عزیزم دکتر نقاب عالیه. من برای مشکل ناباروی پیششون رفتم. مشکل تخمک گذاری داشتم شوهرمم اسپرمهاش ضعیف بودن. واقعا ناامید شده بودیم ولی به لطف خانم دکتر  الان باردارم

2728

من دچار تنبلی تخمدان داشتم و با وجود این بیماری نمی تونستم بچه دار بشم خیلی جاها رفتم ولی همشون فقط یه سری دارو بهم می دادن و میخوردم ولی تاثیر نداشت . خیلی نا امید شده بودم و نمی دونستم باید چه کار کنم برای همینم دیگه نمی خواستم برم دکتر چون جز پول خرج کردن چی برام نداشت . تا اینکه دوستم بهم یه دکتر معرفی کرد و رفتم پیشش ایشونم بهم دارو داد ولی این بار خداروشکر بعد چند ماه تونستم بچه دار بشم . خدا خیرش بده دکتر سالمی را واقعا دکتر خوبیه من و از این مریضی نجات داد 

من دچار تنبلی تخمدان داشتم و با وجود این بیماری نمی تونستم بچه دار بشم خیلی جاها رفتم ولی همشون فقط ...

دکتر شبنم سالمی که کارش عااالیه من یکی از دوستام میرفت پیششون و ازشون تعرف می کنه این شماره شونه میزارم برای دوستان 061 - 33383844

عزیزم دکتر نقاب عالیه. من برای مشکل ناباروی پیششون رفتم. مشکل تخمک گذاری داشتم شوهرمم اسپرمهاش ضعیف ...

سلام برای همسرتون هم دارو تجویز کردن؟

چقدر بعد مصرف داروها نتیجه گرفتین؟

ممنون میشم جواب بدین همسرم مشکل داره اسپرمش ضعیفه

2740
خانمهای اهواز لطفا کمکم کنید دکتر عالی برا درمان نازایی میخوام خیلی تو زندچی بخاطر بچه به مشکل برخور ...

سلام بیایید پیش دکتر نصرت نقاب..وارش بینظیر و نورد تایید دکتراشراقی

من خیلی برام مهم بود که حتما شهر خودمون لابیاپلاستی انجام بدم چون دوتا بچه کوچیک داشتم باید سریع توی خونه بهشون برسم ، به خاطر همین ، کلی سرچ کردم که یه دکتر پیدا کنم که ، تا تهران نخوام برم ، دکتر سالمی توی همین تاپیک ها معرفی کردن ، الان شش ماه این جراحی انجام دادم ، شمارش براتون میزارم  08138202999                                 

من دکتر مهوش زرگر و بهت معرفی می کنم. کارش خیلی خوبه خیلیم باسواده. من واسه بارداریم تحت نظرش بودم مشکل آنچنانی برام پیش نیومد خیلی راضی بودم از دوران بارداریم مطبش تو کیانپارسه. شماره مطبشم اینه 06133916220

دکتر ماندانا محمودی تو اهواز خیلی معروفه و کارشون واقعا عالیه.
برادر من اهواز زندگی میکنه تعریف این دکتر و از زنداداشم خیلی میشنوم، میگفت برای مشکلات نازایی هم حتی خیلیا ازش جواب گرفتن.

2706