2737
2739
عنوان

دلم میخاد..🥺💔😭

80 بازدید | 5 پست

من دلم خیلی هنگدرام میخاد خیلی ساز قشنگیه🥺💔

ولی قیمتش یکم بالاس ۸ میلیون تا ۲۲میلیون 

روم نمیشه ب شوهرم بگم ینی بگم قبول میکنه؟؟🥺😭

عشقموو خیلی دوست دارم برا خوشبختیمون صلوات بفرستین♡

قیمتش خیلی بالاس یه ساز خیلی اسونیه هرجاش بزنی صدای خفنی میده 

و اصلا هیچ نیازی ب یادگیری یا سختی نداره 

بنظر من طبق سلیقه خودم البته بنظرم ارزش نداره انقدر پول بدی براش

الان دقیقا اونجایم که سعدی میگه:« مرا دردیست اندر دل، که گر گویم زبان سوزد و گر پنهان کنم؛ ترسم که مغز استخوان سوزد»‏‏‏وقتى فهميدم آدمها فقط بر اساس سطح درك خودشون همه چيز رو ميبينن، از توضيح دادن براشون دست كشیدم🙌
قیمتش خیلی بالاس یه ساز خیلی اسونیه هرجاش بزنی صدای خفنی میده  و اصلا هیچ نیازی ب یادگیری یا س ...

واقعا؟ولی خیلی ترند شده خیلی قشنگه نمیدونم دو دلم قیمتش خیلیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا؟ولی خیلی ترند شده خیلی قشنگه نمیدونم دو دلم قیمتش خیلیه

ذره ایم ارزششو نداره 

فقط صداش خوبه 

مثلا جایی بگی من هنگدارام بلدم بزنم بت میخندن چون سازیه ک ی بچه ۲ سالم میتونه بهترین صدارو در بیاره ازش 

الان دقیقا اونجایم که سعدی میگه:« مرا دردیست اندر دل، که گر گویم زبان سوزد و گر پنهان کنم؛ ترسم که مغز استخوان سوزد»‏‏‏وقتى فهميدم آدمها فقط بر اساس سطح درك خودشون همه چيز رو ميبينن، از توضيح دادن براشون دست كشیدم🙌
2731
ذره ایم ارزششو نداره  فقط صداش خوبه  مثلا جایی بگی من هنگدارام بلدم بزنم بت میخندن چون س ...

ن بابا اینطوریم نیس ک هر سازی سختیه خودشو داره دیگ

ن بابا اینطوریم نیس ک هر سازی سختیه خودشو داره دیگ

من هنگدارم شوهرم داشت 

دقیقا همین بود