2733
2734
عنوان

ب پدرم مادرم گفتم دیگه خونه من نیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 896 بازدید | 44 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خیییلی بده خیلی کاش بمنم میگفتن جدا بشو ما پشتتیم 

اینا نمیگن ما پشت تیم . میگن بچه تو بزار برو طلاق بگیر . خب من چطور بچم ول کنم بخاطر راحتی خودم که نمیتونم بچم بی مادر کنم . 

2740

خیلی از مسایل مامان و بابات ب همسرت هیچ ربطی نداره مگه اون میاد راجع پدرمادرش ی شما میگه همه دخترا پدر مادرشونو جلو شوهرشون میبرن بالا شما برعکسی؟ دختر جان پدرمادر از گناه بجش میگذره ولی همسر نمیگذره....خانواده منم و کل فامیلامون میگن ب داماد نباید رو داد این اعتقادشونه ولی تو میانه رو بگیر اگه شوهرت گفت چرا پدرت الان اومد بگو اول این تایم تونستی بیاد دستشو میبوسم ک اومده دوما واسه اومدن ب خونه دختر عزیزش مگه باید ساعت تعیین کنه ساعت سه صبحم بیاد من خاک پای مادر پدرمم کار داشتن این ساعت رسیدن همین ک اومدن انگار بهم ی جون تازه دادن عزیزم شما هم باید دیدت ب رفت و آمد پدر مادرت همین باشه.مطمئن باش اگه مامان باباتو بالا ببری و شوهرتو ترغیب کنی ک ب پدرمادرش احترام بزاره دیگه نمیتونم سرکوفت بزنه

26/3/1401 وزن86کیلوووو اره درست دیدی 86کیلو... هدف اول80🔓💪هدف دوم 75🔓💪هدف سوم 70🔒 کمکم کن بتونم 
خیلی از مسایل مامان و بابات ب همسرت هیچ ربطی نداره مگه اون میاد راجع پدرمادرش ی شما میگه همه دخترا پ ...

شوهر من آدمی ک فقط کسی ک بهش منفعت داشته باشه میچسبه با پدر مادر خودشم مدام تو جنگه من از سر مصیبت و بیچارگی ب پدر مادرم گفتم نیابن چون این آدم با هر رفت و آمد منو عذاب میداد 

قهرن عزیزم قبلش هم هربار میرفتم با چشم گریون برمیگشتم 

خوب اين دليل نميشه كه شما به خاطر شوهرتون قيد خانواده تون رو بزنيد! از خانواده ات خوشش نمياد نهايتا خون شون نميره و اونا هم نميان! ولي شما دست بچه ات رو بگير و هر هفته يا اگر نزديكتر هستند هر دو روز بهشون سر بزن.  منم زياد اهل رفت و امد نيستم و با اينكه طبقه پايين مادرشوهرم زندگي ميكنم ولي روابطم باهاشون شديدا محدوده ، ولي هر روز همسرم و بچه ها بهشون سر ميزنند.  شوهرتون غير منطقي هست.  و در اين مورد اصلا كوتاه نياييد.

خیلی از مسایل مامان و بابات ب همسرت هیچ ربطی نداره مگه اون میاد راجع پدرمادرش ی شما میگه همه دخترا پ ...

من انقدر از شوهرم میترسم حتی نمیتونم جدا بشم چون میدونم بگه میکشم میکشه بگه آتیش میزنم میزنه هرکاری بگی ازش بر میاد 

۸ ساله سربراه نشده ی آدم مریض ک با همه مشکل داره ی نفر نیست من بگم این آدم باهاش مشکل نداره

به نظرم باید پدر ومادرت کوتاه بیان

برای خود من پیش اومده،همسرم لج کرده نرفته ،مادر و پدر یا خواهرام اومدن،صلح شده

ازمیان دردها،آنهایی که گفته نشدند مارا پیر کردند💔
 خوب اين دليل نميشه كه شما به خاطر شوهرتون قيد خانواده تون رو بزنيد! از خانواده ات خوشش نمياد ن ...

خانوادم ی شهر دیگه هستن من سالی نهایت ۲ بارم نمیرفتم اجازه ندارم تنها برم خودش منو نمیبره بخدا انقدر تحت فشارم فقط دلم میخواد بمیرم 

2706