2733
2739

تاپیک های قبل بخونید متوجه مشکلاتم میشین 

من موندم بین اختلافات خانوادم و همسرم مسکلات خودمم ک روش 

ماه پیش تولدم بود و خاتوادم میخواستن بیان ولی گذاستن دقیقا ساعتی ک همسرم میرفت سرکار اومدن ک اون نباشه شوهرمم بعدش کلی دعوا راه انداخت بارها این اتفاق افتاده بود هر بار بین ما جنگ میشد و من انقدر گریه میکردم ولی ب مامانم چیزی نمیگفتم  من هی صبوری کردم ولی این بار دیگه نتونستم و به مامانم پیام دادم چرا هربار شوهرم نیست میاین اگر شوهر من بده چرا نمیاین منو ببرین چرا منو خار و ذلیل میکنین یماه بیشتر ک گذشته من کسی ندارم جز پدر مادرم همیشه تنهام ن کسی زنگ میزنه ن کسی خونمون میاد اصلا انگار همه از ما بریدن امروز پدر مادرم با ماشین جلو در با دخترم ک جلو در بازی میکرد حرف میزدن من دلم طاقت نیاورد از پنجره مادرمو صدا زدم پدرم گاز ماشین گرفت رفت در ماشین هنوز باز بود ولی چند دقیقه بعد مادرم اومد دم واحد در باز کردم بغلش کردم انقدر گریه کردم رفتم دنبال پدرم گفت نمیام بالا خودت خواستی ک رفت و آمد نکنیم . اونا شرایط زندگی منو میدونن بجا اینکه درک کنن خیلی راحت منو کنار گذاشتن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیگه تحمل هیچیو ندارم عین ی مرده متحرک احساس میکنم توی کل دنیا فقط دخترمو دارم و ی آدم عاجزم روز ب روز دارم از بین میرم ن راه پیش دارم ن راه پس ۸ سال ن عید ن تعطیلات م رمصان ن محرم هیچی هیچی ازین زندگی نفهمیدم حسرت ی روز خوش ی دل شاد مونده ب دلم 

2731
2740

منم همه کنار گذاشتن چون گفتن طلاق بگیر ولی من بخاطر بچم نتونستم .‌ن کسی دارم بهم زنگ بزنه ن سراغم بگیره . جز ایرانسل هیچکس بهم پیام نمیده. شوهرمم که به هیچ دردی نمیخوره تنهایی خیلی بده

اشتباه کردی اینو به خانوادت گفتی ...شوهرت شاید ولت کنه اما خانوادت چون از گوشت و پوستشونی هیچ وقت ول ...

خسته شده بودم از اینکه هربار سوهرم عین زنا هی میگفت خانوادت اینجور اونجور گفتم دیگه نیان من حرف نخورم 

ب بابام گفتم بیا حرف بزنیم گفت شوهرت از هفت پشت غریبه با ما دشمن تره حرف چی شوهرمم بفهمه من این کار ...

انشالله ک حل بشه مشکلتون

ولی خب اگ درست بشو نیست رابطشون باهم

بدون شوهرت رفت امد کن

دیگ چاره ای نیست

نمیشه ک از خانوادت ببری

بـِخند بِزار هَمه بِفَهمَن قَوى تَر اَز ديروزى!♡
2706