2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

این روزا به واقعیش نمیشه اعتماد کرد تو میگی مجازی؟؟😐😂

نسبت به خیلی چیزا مطمئن نیستم، فقط مطمئنم خدا کسی رو که همه چیو رها کرده و اومده طرفش ، تنها نمیذاره🥰 خدا تلخی انتظار کشیدنت رو میدونه، ولی تو هم بدون همین خدا در جواب صبرهات درهایی رو برات باز میکنه که هیچ کس قادر به بستنش نیست💗🍭
خب منظورم اینه آشنایی برای شناخت وازدواج از مجازی شروع بشه🙂 ، 

ینی از طریق معرف تو مجازی اشنا شید؟🤔 آخه مجازی از کجا میخوای مطمعن شیی میاد خواستگاریت یا نه اخرش میخواد قالت بذاره؟

نسبت به خیلی چیزا مطمئن نیستم، فقط مطمئنم خدا کسی رو که همه چیو رها کرده و اومده طرفش ، تنها نمیذاره🥰 خدا تلخی انتظار کشیدنت رو میدونه، ولی تو هم بدون همین خدا در جواب صبرهات درهایی رو برات باز میکنه که هیچ کس قادر به بستنش نیست💗🍭
2740
ینی از طریق معرف تو مجازی اشنا شید؟🤔 آخه مجازی از کجا میخوای مطمعن شیی میاد خواستگاریت یا نه اخرش م ...

خب بعد از یکی دو روز صحبت های اولیه ، دیگه برای شناخت و معارفه باید حضوری بیان دیگه  ، وگرنه که نمیشه چند هفته یا چند ماه صحبت کرد و دلبست و بعد هیچی...

خب بعد از یکی دو روز صحبت های اولیه ، دیگه برای شناخت و معارفه باید حضوری بیان دیگه  ، وگرنه که ...

نمیدونم. چجوری میشه به صحبتهاش اعتماد کرد ینی؟ که داره راست میگه.. آخه من تجربه ش رو دارم . خیلی مهمه کجا و از چه طریقی با طرف آشنا بشی. مثلا من تو یه گروه مختلط عصو شدم تا حالا نرفته بودم تو این گروه ها. بعد چن وقت گپ و گفت، به یه بهانه ای یکیشون اومد پی وی و با اسکرین شات خودشو یه آدم خوب جلوه داد و یه دختر دیگه که تو گروه بود رو ادم خراب! اینجوری اعتمادمو جلب کرد.. همون اوایل هم گفت قصدم ازدواجه. اما کم کم حرفاش عوض شد!😏 منم همون موقع حس بد بهش پیدا کردم. بعدش دیدم هزارتا بهونه اورد و من فهمیدم فقط میخواس سو استفاده اش رو کنه.. بعدا هم فهمیدم از اون دختره هم سو استفاده کرده☹️ برا همین میگم مجازی خیلی خطرناکه نمیشه اعتماد کرد.. مگر زیر نطر یه شخص ثالث و قابل اعتماد

نمیدونم. چجوری میشه به صحبتهاش اعتماد کرد ینی؟ که داره راست میگه.. آخه من تجربه ش رو دارم . خیلی مهم ...

خب شما در مرحله اول باید طریق عقل رو در نظر بگیرید ، نه احساس ! مثلا کسی که قدم اولش با غیبت و تهمت و تخریب کسی دیگه باشه تا حدودی معلوم و الحال است دیگه وضعیتش ، و در مرحله (شمه نوشتی کم کم ) نباید فرصت بیشتر از یکی دو روز برای شناخت مقدمه و اولیه بیشتر بشه که باعث نگاه احساسی بشه ، اگر قصد جدی و مشخصه بعد از یک ال دو روز صحبت های اولیه دیگه باید حضوری اقدام بشه نه اینکه حالا حرف بزنیم باهم و اینا‌، احازه بیشتر نباید بدهید تا یک موقع خدایی نکرده سواستفاده نشه ، و در صورت حضوری بودن هم تعداد جلسات رفت و آمد زیاد باشه تا شناخت تا حدودی حاصل بشه ، 

و توکلت علی الله...

خب شما در مرحله اول باید طریق عقل رو در نظر بگیرید ، نه احساس ! مثلا کسی که قدم اولش با غیبت و تهمت ...

تهمت نبود از حرفاش اسکرین داشت.. بهمم نگفت اون دختر کدوم یکی از دخترای گروهه.. اینا کار کشته ان لامصبا، جوری تمیز کار انجام میدن که عمرا شک کنی بهشون.. بعد چون خانواده اش یه شهر دیکه بودن و خودش شهرما درس میخوند اینجوری شد.. 

یه چیم هست واقعا بهش اعتقاد پیدا کردم.. اینکه وقتی زن و مرد یه جا خلوت میکنن شیطون بیکار نمیشینه بالاخره کرم خودشو میریزه. اتفاقا بهترین جا هست واسه مرض ریختن. هررر چقدم رعایت کنی باز یه جایی میاد نفد میکنه. به هرحال اینارو گفتم که بگم خیلی باید مواظب بود.. مثلا اگه همون تو چت عکستو بخواد که ببینه میپسنده یا نه چی؟ میدی بهش؟ 

یا خانواده به اینجور آشنایی راضی هستن اصن؟ 

یا اگه ازدواجتون جور شد خود آدم شک نمیکنه قبلا با چن نفر همینجوری حرف زدی؟

یه مسایل اینجوری داره که ریسکش رو میبره بالا.. حالا خود دانی. میتونی از مشاور بپرسی

تهمت نبود از حرفاش اسکرین داشت.. بهمم نگفت اون دختر کدوم یکی از دخترای گروهه.. اینا کار کشته ان لامص ...

خیلی خیلی ممنونم ، درست میگی عزیزم ، منظور منم از رفت و آمد همراه با خانوادس ، نه تنهایی ...، به نظرم وقتی تو تایم یکی دو روزه اول معیارها خیلی متناسب بودن ، ظاهر رومیشه تو اولین قرار دید ، یا عکس ۳×۴ پرسنلی فرستاد ...

خدا آخر عاقبت همه رو به خیر کنه به حق این شبها