2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اره سرفه کن .

زنگ بزن اورژانس بگو علایمت رو .

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
2738
امروز دکتر قلب بودم. اکوکاردیوگرافی و نوار گرغت سالم بود. ولی این جرا ردیف نمیشه

حساسیت نیست ؟ آلرژی ؟

یا از اعصابت باشه . ناراحت باشی و تو فکر باشی و استرس و‌... و باعث شه قلبت اونجور بشه .‌

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
علائم پریودیه منم اینجوریم سینه سمت چپم ک از ی هفته قبل و تو دوره پریودی انقد میسوزه دردش کلافه کنند ...

این قلبم که میکوبه نگرانم میکنه. امروز دکتر قلب بودم گفت سالمه. ولی چرا ولم نمیکنه همچین که میخوالم شرو میشه. تو سینم انگار یهو چکش میزنن

2706