2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

اره سرفه کن .

زنگ بزن اورژانس بگو علایمت رو .

ای کاش پدرو مادرای دهه ۴۰ و ۵۰ و ۶۰  از این سایت استفاده میکردن . حیف و صد حیف .‌ چون اکثرشون  خیلییی در جاهلیت و نآآگاهی موندن  مغزاشون از عصر حجر مونده . راکد موندهاین چند وقت دیدمشون خیلیاشونو. اعصابم خراب شده .چقدر انسانها در جهالت  و نااگاهی هستن . اخه تا کی  ؟
امروز دکتر قلب بودم. اکوکاردیوگرافی و نوار گرغت سالم بود. ولی این جرا ردیف نمیشه

حساسیت نیست ؟ آلرژی ؟

یا از اعصابت باشه . ناراحت باشی و تو فکر باشی و استرس و‌... و باعث شه قلبت اونجور بشه .‌

ای کاش پدرو مادرای دهه ۴۰ و ۵۰ و ۶۰  از این سایت استفاده میکردن . حیف و صد حیف .‌ چون اکثرشون  خیلییی در جاهلیت و نآآگاهی موندن  مغزاشون از عصر حجر مونده . راکد موندهاین چند وقت دیدمشون خیلیاشونو. اعصابم خراب شده .چقدر انسانها در جهالت  و نااگاهی هستن . اخه تا کی  ؟
علائم پریودیه منم اینجوریم سینه سمت چپم ک از ی هفته قبل و تو دوره پریودی انقد میسوزه دردش کلافه کنند ...

این قلبم که میکوبه نگرانم میکنه. امروز دکتر قلب بودم گفت سالمه. ولی چرا ولم نمیکنه همچین که میخوالم شرو میشه. تو سینم انگار یهو چکش میزنن

2706