2733
2734
عنوان

یا خود خداااا . شهر شمام همینجوره؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 788 بازدید | 57 پست

کجا زندگی میکنی؟ از سه شنبه اعلام هشدار کردن که قراره باران شدید و  طوفان شدید  بیاد البته بیشتر برای نواحی جنوبی هرمزگان و سیستان بلوچستان

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اینجا هوا خنک خنک شده دیشب حتی پنکه هم روشن نکردیم.پنجره باز بود یه هوای خنک میومد تو خونه. فقط یه م ...

اره ی جور سرد شده پاییز انگار

خدایا تو بساز .تو بسازی قشنگه❤❤❤❤❤❤
کجا زندگی میکنی؟ از سه شنبه اعلام هشدار کردن که قراره باران شدید و  طوفان شدید  بیاد البته ...

جیرفت استان کرمان

پینوکیو کجایی؟! اینجا هر روز دروغ ها بزرگ تر می شوند و دماغ ها کوچیک تر...
2731
جیرفت استان کرمان

من بوشهر زندگی میکنم و هر چند وقت یکبار گرد و خاک رو تحربه میکنیم وضعیت خوزستان که افتضاحه همه تو خونه هاشون دستگاه تصفیه هوا دارن 

دقیقا .حتی برگها هم خشک شدن و بوی پاییز میاد  

اینا رو که میگید من فکر میکنم دارید شوخی میکنید آخه هیییچ ذهنیتی از سرما ندارم اونم تو ماه مرداد😅 ما شهرمون تا آبان گرمه و کولر میزنیم

من بوشهر زندگی میکنم و هر چند وقت یکبار گرد و خاک رو تحربه میکنیم وضعیت خوزستان که افتضاحه همه تو خو ...

اخ چقد بده خدا بهتون صبر بده واقعن

اینا رو که میگید من فکر میکنم دارید شوخی میکنید آخه هیییچ ذهنیتی از سرما ندارم اونم تو ماه مرداد😅 م ...

دقیقن!

دستگاه تصفیه هوا ! همیشه روشنه یا فقط وقتی باد میاد ؟

بله فامیلامون که اهواز و آبادان هستن  دارن  البته من بوشهر زندگی میکنم و اینجا هم درگیرش هستیم ولی خب کمتر از خوزستان هست