2733
2739
عنوان

یا خود خداااا . شهر شمام همینجوره؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 785 بازدید | 57 پست
۵شنبه گفتن چند تا شهر سیل میاد. قبلش باد و ابر و ... میاد.

اره برا مام هشدار سیل دادن

پینوکیو کجایی؟! اینجا هر روز دروغ ها بزرگ تر می شوند و دماغ ها کوچیک تر...
ما بندرعباسیم یهو باد شدید شد سیم برق قطع کرد الان برق نداریم🤦‍♀️

چقد وحشتناکه واقعن! 

پینوکیو کجایی؟! اینجا هر روز دروغ ها بزرگ تر می شوند و دماغ ها کوچیک تر...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینا رو که میگید من فکر میکنم دارید شوخی میکنید آخه هیییچ ذهنیتی از سرما ندارم اونم تو ماه مرداد😅 م ...

ان شالله شهر شما هم خنک میشه. اینجا هم درسته خنکه ولی یه مقدار که راه میری بخاطر شرجی هوا خیس عرق میشی. شما که جنوبین عشقین .با اینکه هنوز نیومدم جنوب ولی عاشق مردم خونگرم و مهربونشم. خاک جنوب مقدسه مخصوصا خاک خوزستان عزیز 

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
2731
ما فارس هستیم از فردا اعلام سیل دوباره کردن اگه رفیقتون غرق شد از همین الان حلال کنید

نرو لب رودخونه نیازی نیست حلالیت بخوای😁😁😁

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃

منم خوزستانم یهو دم غروبی آسمون از خاک قرمز شد

وی در انتطار کراش به سر میبرد تا ببینیم خدا چی میخاد😂 اگه دلت مهربونه واسه آرامشم یه صلواتی دعایی حرفی چیزی به خدا بزن 💕😘خیلی دوستون دارم دوستان خوب نی نی سایتی 🙏
2740

شهر ما همه سرما خوردن😑

⛅️اللهم‌عجل‌لولیک‌الفرج⛅️  خــــ🫶🏻ــدای مــن !     چقدر زیباست امید به رحمتت ! و چه زیباتر اجابتت .....!جانا ! بهتر شدن روز به روز حال روحی ام را تنها از قدرت و مهر بی کرانت میبینم ...تو را سپاس.خدای مهربانم !...من عشق و آرامش و شادی را در زندگی ام تنها از تو و دستان پر مهر و قدرتت می بینم‌🌱💚
2706