2733
2734

میشه بگید بهم من سه ساله با یه چشمم نمیتونم ببینم رفتم دکتر گفت چشمت ضعیفه سه سال پیش عینک داد ولی با عینکم نمی‌دیدم امروز رفتم دکتر که به عینک‌دیگ بگیرم دکتر گفت خانم شما یچیزی رو کشته که نمیتونی ببینی حس میکنم آب مرواریده بچها از این ترس ندارم ک آب مروارید باشه ترسم از اینه که یچیز بدتر باشه 

ارامش خود را به هیچ چیز هیچ کس  وابسته نکن...تا همیشه آن را داشته باشی 🤭🤫

بچها حتما باید شوهرم خیانت کرده باشه بیاید تو تاپیک اگه کسی تجربه داشته باشه بگه دیگ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
رشته تحصیلی‌ تان نقشه برداری هست؟

اره عزیزم جانم 

متاسفانه آب مروارید هم نداشتم ترسم درست بوده قوز قرنیه داشتم که پنج شنبه ام عمل کردم 

جانم 

اره عزیزم جانم  متاسفانه آب مروارید هم نداشتم ترسم درست بوده قوز قرنیه داشتم که پنج شنبه ام عم ...

انشالله موفق باشید منم نقشه برداری خواندم.چرا متاسفانه؟ بازم خدا را شکر که آب مروارید نداشتید.قوز قرنیه عمل ساده ایی با لیزر دارد.انشالله زودتر خوب میشید.

انشالله موفق باشید منم نقشه برداری خواندم.چرا متاسفانه؟ بازم خدا را شکر که آب مروارید نداشتید.قوز قر ...

اما آخه دکترم همش میگفتن کاش آب مروارید بود عملش خیلی ساده بود 

قوز قرنیه درمانی ندارن جز اینکه جلو پیشرفتشو بگیرم ممنونم از آرزوی خوبت عزیز دلم انشالله شماهم موفق باشید 

مشغول به کارید الان؟

اما آخه دکترم همش میگفتن کاش آب مروارید بود عملش خیلی ساده بود  قوز قرنیه درمانی ندارن جز اینک ...

انشالله عزیزم بهترین برایتان پیش می آید.اره عزیزم من وردی سال ۱۳۸۳ هستم .فوق این رشته را دارم

2740
انشالله عزیزم بهترین برایتان پیش می آید.اره عزیزم من وردی سال ۱۳۸۳ هستم .فوق این رشته را دارم

خوشبحالتون کاش منم برام یکاری پیدا میشد 

عزیزم آزمون نظام مهندسی و تفکیک آپارتمان را شرکت کن...و سعی کن آزمون کارشناسی دادگستری راهم شرکت کنی ...

منون از راهنمایی و مهربونیتون 

سلام عزیزم در اثر چی آب مروارید گرفتی؟ میشه درخواست دوستی مو قبول کنی

سلام عزیزم راستش دقیق علتش نمی‌دانم ولی من به دلیل آلرژی قرص نیزو پرد استفاده می‌کردم فکر کنم علتش باشد ولی دکتر گفت هیچ دلیل مشخص ندارد..درخواستتان را قبول کردم

2706