2733
2739
عنوان

بنظرتون این کار بهتره؟؟؟

262 بازدید | 41 پست

میگما من اول میخواستم برم لاین ناخن بعد رفتم کراتین علاقم ب مو بیشتر بود ولی خستگیه زیادش تایم زیادش استرس بعدش منو کشتههه مشتری پیدا کردنشم ک نگمم

بنظرتون اگ میرفتم ناخن کارم میگرفت؟ هنوز ناخن کاری با اینکه دست زیاد شده میگیره؟

اونم برو

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ناخن کار خطرناکه ممکنه با یه زخم مریض بشی مو باز بهتره

خیلی خستگی داره واسه هرمو حداقل ۶ ۷ ساعت سرپا بعدش باز مشتری هرکاری با مو بکنه رعایت نکنه خراب کنه میاد غرشو سرآدم میزنه بعد مشتری گرفتنشم خیلی سخته 

2731

ببین هیچ کاری اولش مشتری زیاد نداره 

ب مرور مشتری ها سر و کلشون پیدا میشه 

بعدم مگه انقد سوپری و نانوایی زیاد شده به این معنیه که اگه یکی دیگه شروع کنه کارش نمیگیره ؟

اونم تو این دوره که رسیدگی بخود از نون شب واجب تر شده واسه مردم 

بنظرم علاقتو دنبال کن و جلو جلو از شکست نترس از اینکه اوضاع اولش به وفق مراد نیست هم نترس هرچی بری جلو تر پول و مشتری بیشتری گیرت میاد خصوصا کارت خوب باشه ممکنه طرف کراتین کار قبلی شو ول کنه مشتری خودت بشه و واست مشتری هم بیاره

خدایاشکرت❤️✨
خیلی خستگی داره واسه هرمو حداقل ۶ ۷ ساعت سرپا بعدش باز مشتری هرکاری با مو بکنه رعایت نکنه خراب کنه م ...

سلامتیت مهمه عزیزم 

همین چندماه پیش یه نفر میگفت ناخن کارم یه مریضی پوستی گرفتم ازش میدونی با دستکش هم سخته باید دست لخت کار کنی البته اون اینجور میگفت

2740
وسایلاش گرونه

مگه بری جایی اموزش وسایل ندارن ؟

مفتی کار میکنی و یاد میگیری

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
مگه بری جایی اموزش وسایل ندارن ؟ مفتی کار میکنی و یاد میگیری

یا حداقلها رو تهیه کن

ببین هیچ کاری اولش مشتری زیاد نداره  ب مرور مشتری ها سر و کلشون پیدا میشه  بعدم مگه انقد ...

خیلی آدم استرسی هستم استرس اینکه طرف موهاش برگشت بخوره طرف موهاش موج بیوفته منو کشته با اینکه کارمو خیلی خوب انجام میدم 

یکی سه روز اول رعایت نکرده بود موهاش موج برداشت اومد غرشو سر من زد ک تو باید کار رایگان برام انجام بدی از اونجا بدتر شد استرسم

بعد من به درآمد خیلی نیاز دارررم دوس داشتم یه کاری داشتم برام درآمد داشت انقد مشتری پیدا کردن سخته هرماه ساعت دوتا اونم تالان هرچی بوده دادم برای مواد و درصد سالن🤦🏻‍♀️

خیلی خستگی داره واسه هرمو حداقل ۶ ۷ ساعت سرپا بعدش باز مشتری هرکاری با مو بکنه رعایت نکنه خراب کنه م ...

همه کارا سختن گلم فکر کردی بری ناخن کار بشی مشتری میریزه ن منم دارم کار میکنم میدونم‌چقدر سخته‌جذب مشتری

همه کارا سختن گلم فکر کردی بری ناخن کار بشی مشتری میریزه ن منم دارم کار میکنم میدونم‌چقدر سخته‌جذب م ...

چی بگم اخه من خیلی به درآمد نیاز دارم یکی از دلایل مهمی که رفتم تو این کار همین درآمد بود ولی الان چند ماهه هرچی کار کردم دادم مواد و درصد سالنو چیزای دیگه 🤦🏻‍♀️ مامانم میگه کاش می‌رفتی یه لاینی که ماهانه ترمیم داشت هی مشتریات میومدن پیشت کراتین اینجوریه که ۶ ماه به ۶ ماه نیاز به ترمیم داره شایدم دیگ کلاً نیان

2706