2752
2734
عنوان

بنظرتون این کار بهتره؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 262 بازدید | 41 پست
ااتفاقاً واسه کار کراتینم همین کارو کردم دو جلسه رفتم پیش رفیق مامانم که کراتین کاره بقیه رو همه رو ...

ابجی منم رف کلاس مژه بعدم دوره های مجازی رایگان و یوتیوب دید گف من همه چیو مدیون همین ویدئوهام هر چی بیشتر ببینم بیشتر یاد میگیرم 

البته اون بخاطر خودمون رف یادبگیره نه کار

یادمه دوستم چن سال پیش واسه ناخنش رف خونه ناخن کار بعد دختره یه اتاق خالی کرده بود تو خونش کاشت انجام می‌داد اونجا و قیمتش ۵۰ تومن کمتر بود نسبت به آرایشگاه 

کارشم خوب بود ولی واسه دستگرمی فعلا تو خونه کار می‌کرد 

خدایاشکرت❤️✨
ابجی منم رف کلاس مژه بعدم دوره های مجازی رایگان و یوتیوب دید گف من همه چیو مدیون همین ویدئوهام هر چی ...

مامانم میگ برو مژه هیدن یاد بگیر اونم خاهانش خیلی بالاس 

کراتین و مژه رو در کنار هم کار کن 

حالا نمیدونم قید کراتینو بزنم برم ناخن

یا مژه و کراتین باهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مامانم میگ برو مژه هیدن یاد بگیر اونم خاهانش خیلی بالاس  کراتین و مژه رو در کنار هم کار کن&nbs ...

بنظرم ناخن

ولی اگه مامانت انرژی منفی بده تو مسیر 

یهو دیدی کارو بوسیدی گذاشتی کنار 😂

تاحالا از آرایشگر های شهرتون پرسیدی کدوم کار بهتره و درآمد داره؟

ما یه خانمی تو  اموزش دانشگامون هس آرایشگاه داره بعنوان شغل دومش 

دوست مامانمه بهش گفته بود دخترت تا دانشجوعه بره میکاپ شنیون یاد بگیره بیاد پیشم خیلی درآمد داره اما من انقد درسام سنگینه نمیتونم 

گفته بود هیچی به اندازه میکاپ شنیون درآمد نداره 

ولی باز اونم تو ماه های خاص بازارش کساد میشه

باید مشورت  کنی با ارایشگرهای منطقه تون

خدایاشکرت❤️✨
بنظرم ناخن ولی اگه مامانت انرژی منفی بده تو مسیر  یهو دیدی کارو بوسیدی گذاشتی کنار 😂 تاحالا ...

ممن یکی از شهرهای شمال هستم اینجا پرطرفدارترینا میشه به همین ناخن اشاره کرد کراتینم خیلی خیلی طرفدار داره توی شهرمون جوری که نصف آرایشگاه‌هامون فقط مرکز کراتینه...

آره مامانم چون خودش عاشق مژه است دوست داره براش مژه بزارم میگه برو تو لاین مژه،اما در کل تو هر لاینی باشم حمایت می‌کنع

ولی خودت باید روز اول میرفتی پیش یه کراتین کار 

ناخن کار مژه کار 

یه نصف روز میموندی میدیدی آیا میتونی با سختی کار و شرایط و بو اینا کنار بیایی آیا میتونی انقد حوصله کنی اتو بزنی سرپا واستی یا سوهان بکشی 

بعد میرفتی آموزش می‌دیدی 

الانم همینکارو کن ببین اون دوتا چطورن مشاوره بخا از کسی که اینکارس خیلی دقت کن اینسری واسه تصمیم گیریت 

خدایاشکرت❤️✨
ممن یکی از شهرهای شمال هستم اینجا پرطرفدارترینا میشه به همین ناخن اشاره کرد کراتینم خیلی خیلی طرفدار ...

مژه دردسرش و سختی کارش کمه ولی به اندازه ناخن مشتری نداره 

ولی باز برمیگرده به سلیقه مردم شهرتون 

خدایاشکرت❤️✨
ولی خودت باید روز اول میرفتی پیش یه کراتین کار  ناخن کار مژه کار  یه نصف روز میموندی مید ...

ممن به محیط کارش وسایل‌هاش و خود مو خیلی علاقه دارم وقنی دارم کارو انجام میدم واقعاً عشق می‌کنم اما بیشتر از هر چیزی داره استرسش اذیتم می‌کنه وگرنه سختی کار وقتی نتیجه رو می‌بینم ۸۰ درصدش از بدن میره 

با یکمی که مشتری گرفتنش سخته منم شدیداً به یه درآمد احتیاج دارم

ممن به محیط کارش وسایل‌هاش و خود مو خیلی علاقه دارم وقنی دارم کارو انجام میدم واقعاً عشق می‌کنم اما ...

پس مژه رو کنارش ادامه بده 

میدونم سخته ازینکار دل بکنی چون دوسش داری 

خدایاشکرت❤️✨
پس مژه رو کنارش ادامه بده  میدونم سخته ازینکار دل بکنی چون دوسش داری

همش یه طرف این سالن دار ها یه طرف درصد های بالا و پول مواد هیچی واسه آدم نمیزاره آدم تا جا نداشته باشه واسه خودش اسیره

چی بگم اخه من خیلی به درآمد نیاز دارم یکی از دلایل مهمی که رفتم تو این کار همین درآمد بود ولی الان چ ...

خب میتونی درحین‌اینکه داری اینکارو‌انجام‌میدی ی حرفه دگ هم یاد بگیری

سالنم‌اگر‌کسی‌میشناسی ک پورسانت نمیگیره پیدا کنی ک اشنا باشه بهتره‌اگرم پیدا نکردی مهم‌نیس تازه اولشه