2733
2739

سلام نهال جونم منم این مشکل رو دارم 😥

⁦(◍•ᴗ•◍)❤⁩تو مثل بارون غمو آسون می‌بری از یاد من .... با تو خوبن بی غروبن خاطرات شاد من ..... زار و خسته دل شکسته بینوا فرهاد من ..... مرغ آمین کی به شیرین می‌رسه فریاد من⁦(◍•ᴗ•◍)❤⁩
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
سلام نهال جونم منم این مشکل رو دارم 😥

عزیزم من سه بار سونوگرافی رفتم تا مطمین بشم . خیلی مهمه . طی ۵ ماه . باید بری پیش بهترییییین دکتر سونوگرافی و بهـــــترین دکتر آنکولوژیست زنان زایمان . وگرنه فایده ندارد . ببین یه نکته مهم هست کورتاژ تشخیصی عوارض خودش رو داره اما ، اگه ضخامت آندومتر بالا باشه شاید نیاز باشه بررسی کنن ببینن بافت مخاطی رحم یا همون آندومتر از نظر سلامت بررسی بشه میفرستن نمونه رو آزمایشگاه . که اگه خدای نکرده مشکلی باشه زووود بفهمن جلوشو بگیرن . پولیپ هم داری ؟

⁦(◍•ᴗ•◍)❤⁩تو مثل بارون غمو آسون می‌بری از یاد من .... با تو خوبن بی غروبن خاطرات شاد من ..... زار و خسته دل شکسته بینوا فرهاد من ..... مرغ آمین کی به شیرین می‌رسه فریاد من⁦(◍•ᴗ•◍)❤⁩
امروز ۶ روز بعد از تموم شدن قرصا پریود شدم خیلی کم میاد دکتر گفت اگه دفع نشن بیا کورتاژ

نهال دکتر سونوگرافی اول به من گفت هیچچچچی نیست . بیسواد احمق . یه لحظه لوله دوربین رو کرد داخل واژن . بعد درآورد . در حالی که دو جای سونوگرافی بعدی بیست دقیقه طول دادند.  و قشنگ بررسی کردند ‌‌نهال اگه چاق شدی  ، چاقی بالانس هورمونال رو به هم میزند و باعث میشه وضعیت رحم به هم بخوره و اینجوری ضخیم بشه پولیپی بشه و ....

عزیزم من سه بار سونوگرافی رفتم تا مطمین بشم . خیلی مهمه . طی ۵ ماه . باید بری پیش بهترییییین دکتر سو ...

علایمش چی

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.
2738
نهال دکتر سونوگرافی اول به من گفت هیچچچچی نیست . بیسواد احمق . یه لحظه لوله دوربین رو کرد داخل واژن ...

من ا ماه سقط کردم بعدش سنو نرفتم

اخرین سنو ک متوجه شدم جنین هفته ۹ دیگه رشد نکرد نوشته رحم بزرگتر از حد طبیعی  این نگرانم کرد فعلا نمیتونم سنو برم

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.
علایمش چی

مشکلات منس دیگه ... مشکلات قاعدگی عزیزم 

من ا ماه سقط کردم بعدش سنو نرفتم اخرین سنو ک متوجه شدم جنین هفته ۹ دیگه رشد نکرد نوشته رحم بزرگتر ا ...

حتما حتما حتـــــــما برو چکاپ هیچی ارزش سلامتی ت رو نداره گل