2737
2739
سلام دوستان من تازه وارد سایت شدم  کتابهای زیادی خوندم و بیشتر افسردگی گرفتم بخاطر اینکه متوجه ...

سلام عریزم خوش اومدی

عقیده ی من اینه که کتاب خوندن تا زمانی که یک سوال بزرگ تو ذهنت نباشه بی ارزشه.

باید یک خلاء در وجود خودت حس کنی،یک نیاز،یک دغدغه.

و برای پر کردن اون خلاء ، ارضای اون نیاز ، برطرف کردن اون دغدغه دست به مطالعه بزنی.

حالا در هرزمینه ای باشه فرقی نداره.

در این صورت مطالعه برات خسته کننده نمیشه و لذت بخش ترین لحظات عمرته😊

وه پاکی "شه‌لیر" قسم،قسم وه گیسِ "ژینا"                 وه غیرتِ "کورد" قسم،قسم وه خدای بینا                      قسمِ ایمه کوردیل گیسِ خوه‌یشک و دایه‌سه                     گیسِ خوه‌یشکو دایه مان جورِ سوره و آیه‌سه     ‌‌‌‌‌‌‌‌                                                                                                                 "له دارِ بَرزِ کلهرم✌🏻❤"
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله قطعا وقتی میدونی درد بیشتری رو متحمل میشی ولی دانستن بهتر از بی خبریه برای تربیت یه نسل آگاه دان ...

بله عزیزم حق با شماس

وه پاکی "شه‌لیر" قسم،قسم وه گیسِ "ژینا"                 وه غیرتِ "کورد" قسم،قسم وه خدای بینا                      قسمِ ایمه کوردیل گیسِ خوه‌یشک و دایه‌سه                     گیسِ خوه‌یشکو دایه مان جورِ سوره و آیه‌سه     ‌‌‌‌‌‌‌‌                                                                                                                 "له دارِ بَرزِ کلهرم✌🏻❤"
دم شما هم گرم... همیشه نام کاربری شاپرک جون برام سوال بود الان یکی از گره های ذهنیم باز شد 

😁😁😁😁ترانه جانم اونموقع که داشتم ثبت نام میکردم اسم های مد نظرم رو نپذیرفت و از اونجایی که علاقه ی خاصی به زوربا داشتم این اسم رو انتخاب کردم

2742
راستش چند روزی هست که فکر میکنم وقتی قدرت تغییر شرایط رو نداریم همون بهتر که نفهمیم و ندونیم در واق ...

موافقم

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا
سلام سارا جانم معلومه که نه عزیزم هیچوقت این کار رو نکن نهایتا اگه دلت طاقت نمیاره و همسرت منطقی عمل ...

نگفتم تصمیم دارم نگم فعلا تا ببینم اوضاع چطور میره 

خوبی عزیزم؟کم پیدا شدی ؟

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا
2740
چه جالب  شاپرک جون زوربا یونانی ازش خبری نیس،من اثلا نمیدونستم این اسم یعنی چه ،پس اسم یک نفره ...

سارا جانم ممنون که به یادم بودی دوست خوبم یه کم کارهای جا به جایی و این ها دارم خیلی فرصت نمیکنم سر بزنم ان شاالله چند روز دیگه خلوت تر میشم بیشتر میام

سارا جانم ممنون که به یادم بودی دوست خوبم یه کم کارهای جا به جایی و این ها دارم خیلی فرصت نمیکنم سر ...

اشکال نداره فدات شم ،خوش باشی 

زودتر بیا 

سلام دوستان عزیزم ،خوبین  منم چند روز حسابی مشغول بودم وقت نشد اینجا سر بزنم  چون تو تاپ ...

سلام زهرا جون خیلی کم پیدا شدین چند روز پیش با فاطمه جون ذکر خیرتون بود گفتم جدیدا کم میاین ان شاالله همیشه مشغول شادی باشید

سلام فاطمه جون ،قربونت برم لطف داری  آره واقعا دلم برای سحر و مینا تنگ شده ،انشاالله که برگردن ...

ای داد بیداد طفلک معصوم، زهرا جون این مریضی لعنتی همینجوریه دختر منو بچه های چند تا از دوستان هم همینطور دائم درگیرن شربت ایمیونس خیلی موثره بهش بدین سیستم ایمنیش رو تقویت میکنه

2706