2752
2734
عزیزی 🥰انشالله  آخ بگردم لعنت به این ویروس نابودمون کرده  داغونم زهرا باز ما بزرگترا می ...

😘😘😘 

ممنون اتفاقا تعریف این شربت رو شنیدم ،خوب شد گفتی ،بگیرم براش 

حیف که با میوه میونه ای نداره ،آبمیوه هم صنعتی دوست داره که برای الانش هیچ خاصیتی نداره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راستش چند روزی هست که فکر میکنم وقتی قدرت تغییر شرایط رو نداریم همون بهتر که نفهمیم و ندونیم

در واقع در جوامع نا برابر ،دانایی یه جور درد و بیماری هست.

وه پاکی "شه‌لیر" قسم،قسم وه گیسِ "ژینا"                 وه غیرتِ "کورد" قسم،قسم وه خدای بینا                      قسمِ ایمه کوردیل گیسِ خوه‌یشک و دایه‌سه                     گیسِ خوه‌یشکو دایه مان جورِ سوره و آیه‌سه     ‌‌‌‌‌‌‌‌                                                                                                                 "له دارِ بَرزِ کلهرم✌🏻❤"
2731

سلام دوستان من تازه وارد سایت شدم 

کتابهای زیادی خوندم و بیشتر افسردگی گرفتم بخاطر اینکه متوجه چیزهایی شدم که تو جامعه ی ما اصلا ارزش بحساب نمیان 😅

ولی بازم به کتاب خواندن ادامه دادم ولی الان مدتیه اصلا تمرکز ندارم که یه کتابو تمام کنم😔

😘😘😘  ممنون اتفاقا تعریف این شربت رو شنیدم ،خوب شد گفتی ،بگیرم براش  حیف که با میوه می ...

آره صنعتی ها فایده نداره یه کاری کن زهرا جان یکم آب سیب و پرتقال خودت بگیر 

اول براش یه قوطی آبمیوه صنعتی بگیر نصفش رو بریز تو لیوان و نصف بیشتر هم از آبمیوه خونگی بریز این طوری شاید بخوره نبینه خودش 😆 

فعلا هم بهش آب معدنی بده.... اگه سرفه داره گل بنفشه بگیر دم بده بهش بده اگرم نخورد قاطی چای کن 

گل بنفشه خیلی آروم میکنه سینه رو 

حتما بگیر عزیزم شربت رو عالیه 

نور خواهی مستعد نور شو.... 
راستش چند روزی هست که فکر میکنم وقتی قدرت تغییر شرایط رو نداریم همون بهتر که نفهمیم و ندونیم در واق ...

بله قطعا وقتی میدونی درد بیشتری رو متحمل میشی ولی دانستن بهتر از بی خبریه برای تربیت یه نسل آگاه دانستن خیلی لازمه 

سلام دوستان من تازه وارد سایت شدم  کتابهای زیادی خوندم و بیشتر افسردگی گرفتم بخاطر اینکه متوجه ...

سلام دوست گرامی 

چرا؟؟ شاید تمرکز نداری کتاب روبه زور نخون دلی بخون 

اگر کتابی اذیتت میکنه نخون 

برای تغییر سبک کتابی که میخونی رو عوض کن شاید اثر داشت 

بچه خا یک مشورت در مورد جاری  پریروز جاریم اومده خونه مادرشوهرم ،(شوهرش پارسال ورشکست شده بود ...

سلام سارا جانم معلومه که نه عزیزم هیچوقت این کار رو نکن نهایتا اگه دلت طاقت نمیاره و همسرت منطقی عمل میکنه به همسرت بگو 

2706