2752
2734
سلام رفقا خواهرم امروز جراحیش ب خوبی انجام شد... الان پیامم رو از تو بیمارستان مینویسم. خیلی درد دا ...

خدا رو هزاران مرتبه شکر ان‌شاالله هر چه زودتر سلامتی کاملش رو به دست بیاره 

مرسی که پیشش هستی خواهر مهربون خدا قوت 🌻

نور خواهی مستعد نور شو.... 
۱ ایران صدا کتاب گویا https://book.iranseda.ir/ ۲ کتاب گویا پانته آ دیگع رایگان نمیزاره انگار ۳ ای ...

ممنون عزبزم ❤

هر آدمی تو زندگی باید کسی رو داشته باشه که حس کنه با نبودنش دنیاش خراب میشه!اگر تو طول عمرت همچین کسی رو نداشتی فقط عمرتو هدر دادی!  عشقم همه زندگیم💋 ❤ بابام همه دنیام ، تا هستی هستم نفسم ب نفسهای تو بنده ❤ مامان قشنگم تو قلب من همیشه زنده ای 🥺🤍❤🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام رفقا خواهرم امروز جراحیش ب خوبی انجام شد... الان پیامم رو از تو بیمارستان مینویسم. خیلی درد دا ...

خداروشکر که خیلی خوبه 😊 ایشالله زودتر خوب میشه 

مامانم میگه مراقب و پرستار بیمار باید خوب استراحت کنه و به خودش برسه که بتونه به بیمار برسه

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا
بنظرم این کتاب کتابیه که  حد وسط نداره یا فضای کتاب رو دوست ندارین و یا باهاش ارتباط برقرار میک ...

چه جالب 

شاپرک جون زوربا یونانی ازش خبری نیس،من اثلا نمیدونستم این اسم یعنی چه ،پس اسم یک نفره 

@زوربایونانی    

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا
2731
چه جالب  شاپرک جون زوربا یونانی ازش خبری نیس،من اثلا نمیدونستم این اسم یعنی چه ،پس اسم یک نفره ...

خوبه عزیزم یکم سرگرم کارهاش بود نتونست بیاد ولی حالش خوبه شکر خدا 

سلام دوستان عزیزم ،خوبین 

منم چند روز حسابی مشغول بودم وقت نشد اینجا سر بزنم 

چون تو تاپیک قبلی تعریف کتاب انسان در جستجوی معنا رو شنیده بودم ،از کتابخونه گرفتم و از امشب شروع میکنم 

😘

سلام دوستان عزیزم ،خوبین  منم چند روز حسابی مشغول بودم وقت نشد اینجا سر بزنم  چون تو تاپ ...

سلام عزیزم خداقوت 

بیشتر بیا زهرا جون سحرم نیست مینا هم رفت تو هم نیستی خیلی غریب میشیم که 

آفرین کتاب خوبیه 

💯💯💯

سلام عزیزم خداقوت  بیشتر بیا زهرا جون سحرم نیست مینا هم رفت تو هم نیستی خیلی غریب میشیم که&nbs ...

سلام فاطمه جون ،قربونت برم لطف داری 

آره واقعا دلم برای سحر و مینا تنگ شده ،انشاالله که برگردن زودتر ،دلم میخواد بیشتر بیام اگه این مریضی بزاره 

پسر کوچیکم به فاصله دو هفته دوباره از امروز تب کرده و سرفه و ...

کلافه شدم ،چون هیچی هم  نمیخوره نه میوه نه غذای درست و حسابی ،خلاصه بچم خیلی ضعیف شده 

سلام فاطمه جون ،قربونت برم لطف داری  آره واقعا دلم برای سحر و مینا تنگ شده ،انشاالله که برگردن ...

عزیزی 🥰انشالله 

آخ بگردم لعنت به این ویروس نابودمون کرده 

داغونم زهرا باز ما بزرگترا میتونیم یه چیزی بخوریم طفلک بچه ها 

زهرا جان شربت ایمیونس بگیر بده بهش من اینو دادم این دفعه بچه های من سبک تر گرفتن و نیفتادن 

بگیر بده بهشون کلی ویتامین داره انشاالله زود خوب بشه 

آب میوه هم بهش بده 

سلام فاطمه جون ،قربونت برم لطف داری  آره واقعا دلم برای سحر و مینا تنگ شده ،انشاالله که برگردن ...

چقدبچگی ما با بچه هامون فرق میکنه🥺چندسالشه ؟ 

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   

سلام انشالله ازین به بعدسلامتی باشه🤲🤲🤲🤲

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
2706