2733
2734
حالا بچه اولم بیاری میگن دومی رو کی میاری🤦🤦

دومی رو بیاری میگن سومی رو کی میاری حالا🤣

حالا که رسیدی اینجا و داری امضامو میخونی، یه شاخه صلوات سهمِ خودت. بفرست برا تعجیل ظهورش:)!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حامله هم بشی هی میگن کی میزایی من دکتر ۱۱ روز دیگه برام زده زایمان کنم همش همه میگن نه تو ازت معلومه امشب میزایی نه زودتر میزایی 

من اخه زودتر زایما ن کردم دختر زودتر میاد 

پسر دیر تر  حرف دکتر گوش نده دکتر چی حالیشه اخه 🤪🤪🤪🤪😐😐😐😐😐

من کبسه ابم تو ۳۷ هفته پارشد تو هم ابنجوری میشی زبونت لال بشه به حق پنج تن چیکار من داری اخه😂😂😂😂

این اخری خیلی حرصم دراورد

حالا بچه اولم بیاری میگن دومی رو کی میاری🤦🤦

پسر بیاره

میگن دختر بیار

دختر بیاره میگن یه پسر بیار

کلا دهن مردم بازه

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!
2731
دومی رو بیاری میگن سومی رو کی میاری حالا🤣

دقیقا این چرخه همش ادامه داره😂😂

ایلان ماسک و بیل گیتس‌با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رونجات بدن به جنیفرلوپز و جانی دپ هم خیانت شده.دکتر هلاکویی که ویدیوهاش قبله خیلی هاست، دوتا طلاق داره دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمندترین مردان جهان،ی رابطه موفق نداشته تاحالا میبینی؟پول،زیبایی،اندام خوب،دانش، فرهنگ، قدرت و...هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن.پس رها کن سرزنش رو! اون که بخواد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه،فلذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است...

ای ماجرا کلا حالا حالا ول کن نیست.اولش میگن حامله ای؟ بعد ک اولی رو اوردی میگن یکی کمه کی برای دومی اقدام میکنی و خدا نکنه دوتاش ی جنس باش باز میگن بزار یکی دیگه بیاری ایشالا اون حالا دختر یا پسر میشه.بعد تو میمونی و دوسه تا بچه ک فقطو فقط خودت تنهایی باید بزرگش کنی البته بجز کمک همسرو میگم.

پس من چی بگم ۵ ساله . بچه ندارم مشکلم از شوهرمه هر خری میرسه اظهار نظر میکنه میپرسه فضولی میکنه نمید ...

وای من ۷سال منتظر بودم نمیدونی جیا کشیدم اخر سرم همسرم عمل کرد دقیقا ۳ ماه بعد عمل شوهرم باردار شدم هرکی از راه میرسید میگفت من بزات دعا کردم وفلان منم میگفتم اره دعای تپ بود اصلا ربطی به عمل شوهرم نداشت😐😐😐😐

وای من ۷سال منتظر بودم نمیدونی جیا کشیدم اخر سرم همسرم عمل کرد دقیقا ۳ ماه بعد عمل شوهرم باردار شدم ...

حالم ازشون بهم میخوره. بازم خداروشکر مشکل همسر شما حل شده. ما ک دکتر اب پاکی رو ریخت رو دستمون و گفت اقا شما‌کلا مشکل‌مادرزادی داری نمیتونی بچه دار شی.  ولی اینا دیگه عذاب نیس ک ب دلم نمیزارن هولم میگیره عروسی و مجالس طرف شوهرو برم .خالش پرو پرو میزد رو شکمم میگفت خبریت نی گفتم خبری باشه خبردار میشید