2737
2734
عنوان

با دوست پسرم دعوای بدی کردم و کات کردیم بیاید + اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 10626 بازدید | 46 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تلفنی اتفاقا خوب شد حرف نزدم باهاش وگرنه آخرش انقدر داد و هوار می کردم سرش تا چن ماه گوشاش نشنوه &nb ...

خخخخ میدونی چیه عزیزم یبار رفتی دلش شکسته وقتی دلت میشکنه دیگه اون آدم سابق نمیشی من یه پیشنهاد بهت میدم دیگه بهش پیام وزنگ نزن خودش دوسداشته باشه پیگیرمیشه

خدایا خیلی ها نشسته اندپای تماشای سرنوشتم جوری دستانم رو بگیرو و بلندم کن که لحظه ی بلند شدنم تا همیشه در خاطرشان بماند...دوستان عزیزبرای سلامتیم آرامشم وخوشبختیم وعاقبت بخیریم بانفسهای پاکتون صلوات بفرستیدخیلی التماس دعا دارم انشاالله همگی به خواسته وهدف وآرزوهایی که داریدبرسیدومنم هم برسم انشاالله خدایا طعم آرامش وخوشبختی واقعی بهم بچسبان برقلبم شکسته ام تسکین بده
2742
یه مو فرفری پولدار لایکم کنه بعد بیام بخونم 

مو صاف فقیرم ولی لایکت کردم

من دیدم آدمایی که سرشون شلوغه وقت پیدا میکنن.دیدم آدمایی که ارتباطشون بده خوب ارتباط برقرار میکنن.دیدم اونایی که نمیتونن خوب چت کنن خیلی سریع جواب میدن و یه پاراگراف کامل مینویسن.دیدم اونایی برای یه رابطه آمادگی ندارن توی دوبار هم صحبتی آمادگی پیدا میکنن، همه ی اینا رو گفتم که بدونی اگه یکی تو رو بخواد و واقعا دوستت داشته باشه لازم نیست که تو ازش بخوای:) 
خخخخ میدونی چیه عزیزم یبار رفتی دلش شکسته وقتی دلت میشکنه دیگه اون آدم سابق نمیشی من یه پیشنهاد بهت ...

میدونم منم برای همین رفتم از پیشش چون مث قبل نبود 

و اینکه ولش کردم ب نفع خودش بود

الانم از خدامه برنگرده

نخوندم فقط اسمشو نوشتی احمق خندم گرفت😂

کاربری سوممه😐🔪 خدابعضی از نی نی سایتیارو افرید تا بقیه رو بترکونن..خداقوت پیغمبرای سایت😑💪راستی تیکر عروسیمه 🚶🚶انقد ک من منتظر عروسیم بودمو هی کنسل شد اگ همونو حامله میشدم تااالان چهارپنج تا زاییده بودم😑🤦❤️دعا کنید پولمون جور بشه برای خونه 😢💔  خونه رو بالاخره باهر سختی بود گرفتیم🤩 دعا کنید شریک مون پول بده خیر ندیده😩 من ب دعای نی نی سایت یا ایمان دارمʚ😍ɞ بالاخره۳۰مهر۱۴۰۰ عروسی مونو گرفتیم و با تموم خوشی ها و ناخوشی ها گذشت💜 مرسی از همه اونایی که این مدت پیگیرم بودن💜💜 🙂❤️❤️ محمدرضا و نورای عزیزم بچه های قشنگم امروز فهمیدم مامانی پلی کیستیک داره باید دارو بخوره من به عشق اومدنتون تو دلم میرم دنبال دوا درمون....ولی خواهشا از خداجون بخواین زودی بیارتون تو دلم😍😍😍 مامان و بابا منتظرتونه 🙈😉🥰❤️❤️ کاشکی این ماه میشد منم تاپیک بزنم که باردار شدم💔 با دعای نی نی سایتیا عروسیمو گرفتم خونه رو اجاره کردیم تازه شریکمون بالاخره بعد ۳ سال پولمونو داد.❤️خدایا من عیدی عیدفطرمو ازت یه نی نی سالم میخوام🥺😅❤️ مطمئنم منو دست خالی از مهمونیت برنمیگردونی!!!به حق این روزای ماه رمضون دامن همه منتظرا رو سبزکن🌷🌷خداجون عیدفطر بعد اینک از نماز برگشتم بی بی چکمو ک دیدم هاله داده خوشحال شدم فک کردم عیدیمو دادی منتظر موندم دوباره روز بعد بی بی زدم خط افتاد گفتم حتما مامان شدمو و عیدیمو ازت گرفتم اما درکمال ناباوری دیدم پریود شدم همون لحظه😔💔 ..خدایا آرامش میخوام..ازت میخوام گناهمو ببخشی🥲💚
میدونم منم برای همین رفتم از پیشش چون مث قبل نبود  و اینکه ولش کردم ب نفع خودش بود الانم از خ ...

پس بیخیالش شوفقط اذیت میشی 

خدایا خیلی ها نشسته اندپای تماشای سرنوشتم جوری دستانم رو بگیرو و بلندم کن که لحظه ی بلند شدنم تا همیشه در خاطرشان بماند...دوستان عزیزبرای سلامتیم آرامشم وخوشبختیم وعاقبت بخیریم بانفسهای پاکتون صلوات بفرستیدخیلی التماس دعا دارم انشاالله همگی به خواسته وهدف وآرزوهایی که داریدبرسیدومنم هم برسم انشاالله خدایا طعم آرامش وخوشبختی واقعی بهم بچسبان برقلبم شکسته ام تسکین بده
2738
همرو خونده 

شایدم فقط سین زده ...

من اگه جاش بودم میرفتم دیگه پشت سرمم نگاه نمیکردم...

خوردش کردی 

واقعا چه انتظاری داری 

خودت گفتی هر دفعه تو کات میکردی

بعد یدفعه که بهت گفته هری ناراحت شدی 

قشنگ مشخصه از حرفاش سوختی چه خبره'-'

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست💜🙂
شایدم فقط سین زده ... من اگه جاش بودم میرفتم دیگه پشت سرمم نگاه نمیکردم... خوردش کردی  واقعا ...

نه عزیزم خوب می شناسمش میدونم همرو میخونه 

اره سوختم 

درسته بهش بدی کردم ی جا 

ولی درعوضش چندماه وقت و انرژیم وگذاشتم از صب تا شب از کار و زندگیم میزدم تا رابسم و باهاش درست کنم واخلاق بدش و درست کنم تهشم حقم نبود بهم بگه هری

رفتم چون ب  نفعش بود و این رابطه درست  بشو نبود و هی طلبکار بود

بار آخرم فقظ برای عذرخواهی برگشتم که نمیدونم چیشد بازم برگشتیم بهم

بلاکمم نکرد و مطمعنم شمارمم پاک نکرده 

ایشالا که برنگرده و فراموشم کنه 

خیلی حرف زدنت بده اگ همینجوری ادامه بدی با هیچ پسری ب هیچ جا نمیرسی

عزیزم من نه بی ادبم نه پرو اتفاقا خیلی ام ارومم ولی اون ادم خیلی پاشو از گیلیمش توی این مدت دراز تر کرده بود و حقش بود واقعا 

بعد این همه زحمتی که واسش کشیدم تهش اینجوری جوابم و داد که هری؟!!!!

اتفاقا با کسایی که واسشون ارزش داشته باشم چه پسر چه دختر خیلی خوبم 

عزیزم من نه بی ادبم نه پرو اتفاقا خیلی ام ارومم ولی اون ادم خیلی پاشو از گیلیمش توی این مدت دراز تر ...

اصن تو چرا باید واس کسی زحمت بکشی؟؟ دختر سراسر ناز است 

چرا باید زحمت بگشی ک مجبور شی طرفتو اینقد تحقیر کنی ؟؟

2706