2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام. 

خیلی مردها و خیلی زن ها ممکن هست خیانت کنند. در مورد مردها بیشتر هوس بازی و در مورد خانوم ها بیشتر بی توجهی همسرشون. اما مهمتر از همه انتخاب بر اساس معیارهای درسته و دوم حفظ زندگی  با رفتار های درست هست که البته دو طرفه هست.

شوهر من تو دعوامون ک جدا شدیم البته خیلی دعوا کردیم ک جدا موندیم از هم ولی همیشه بهش شک داشتم یکبار شانسی برا روز پدر اومد خونمون کنجکاو شدم دیدم رمز گذاشته رو گوشی سیمکارتو انداختم دیدم بله تو تل با دختری چت کرده تو بلاکاشم اسم دختر بود .ب هر کی گفتم گفتن عادیه همه مردا خیانت میکنن .گفتم من بودم قبول میکردین؟بازم می‌گفتین عیب نداره .خود شوهرم بود قبول میکرد؟اینا همش حرفه .هر وقت خودشون قبول کردن بیان عادیه .هر کسی ب هر دلیلی خیانت کنه حتی چت اون مریضه .اگ نمی‌خواد بره طلاق بده بعد هر غلطی میخواد بکنه 

نه

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن
پدرت به مادرت خیانت کرد؟  داییت به زنش؟  شوهرخالت به خالت  عموت به زن عموت؟

اسی لطف میکنی به این پیام کاربر جواب بدی؟؟؟ یا باید هرچیزی که شما میگید بدون چون و چرا بگیم صحیح.. 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
سلام.  خیلی مردها و خیلی زن ها ممکن هست خیانت کنند. در مورد مردها بیشتر هوس بازی و در مو ...

دقیقا برای یکم هوس دست ب هر کاری میزنن

آقای  قاضی همشون ادا در میارن ادای خوبا ادای نگرانا ادای رفیقا ادای عاشقا
والا هر چی من دیدممم خیانت کرده

طبق فرگشت تکاملی

زنها وقتی با کسی وارد رابطه میشن و عاشق میشن، اصلا نمیتونن با مرد دومی وارد رابطه بشن... واسشون چندش هست و قلبشون تیکه تیکه میشه...

مگه هدفشون ج ن د گ ی باشه یعنی پول...

چون قلب دختر درگیر میشه و هورمون اوکسی توسین و ... باعث وابستگی میشه

ولی مردها وقتی یک زن دارن، ذاتا بدشون نمیاد یکی دیگه داشته باشن، برخلاف زنها که واسشون چندش هست واسه مردا لذت بخش هست چون بهشون حس قدرت و حمایت بیشتری میده.

اگه زنی خیانت کرد ، قطعا شوهرش رو دوست نداره

ولی اگه مردی خیانت کرد لزوما به این معنا نیست که زنش رو دوست نداشته...

اسی لطف میکنی به این پیام کاربر جواب بدی؟؟؟ یا باید هرچیزی که شما میگید بدون چون و چرا بگیم صحیح..&n ...

اره دیدم همه رو دیدم

آقای  قاضی همشون ادا در میارن ادای خوبا ادای نگرانا ادای رفیقا ادای عاشقا
2706