2733
2734
عنوان

با دوست پسرم دعوای بدی کردم و کات کردیم بیاید + اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 10749 بازدید | 46 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
کسی ک عاشق باشه عشقشو میبخشه

دقیقا 

منم همین و بهش گفتم میگه قبلا بخشیدم نمی بخشم

بهونه گیر اورد بوده مشخص بود اضن مث قبلم نبود بعد هی می گف مث قبل میخوامت ووفلان 

یا خدااا😮چقدر تایپیدی 

من دیدم آدمایی که سرشون شلوغه وقت پیدا میکنن.دیدم آدمایی که ارتباطشون بده خوب ارتباط برقرار میکنن.دیدم اونایی که نمیتونن خوب چت کنن خیلی سریع جواب میدن و یه پاراگراف کامل مینویسن.دیدم اونایی برای یه رابطه آمادگی ندارن توی دوبار هم صحبتی آمادگی پیدا میکنن، همه ی اینا رو گفتم که بدونی اگه یکی تو رو بخواد و واقعا دوستت داشته باشه لازم نیست که تو ازش بخوای:) 

کاشکی تلفنی حرف میزدین بهترنبود خیلی چت کردین فکرکردم فقط منم دلم پرباشه چت طولانی مینویسم😅🤣🤣🤣

خدایا خیلی ها نشسته اندپای تماشای سرنوشتم جوری دستانم رو بگیرو و بلندم کن که لحظه ی بلند شدنم تا همیشه در خاطرشان بماند...دوستان عزیزبرای سلامتیم آرامشم وخوشبختیم وعاقبت بخیریم بانفسهای پاکتون صلوات بفرستیدخیلی التماس دعا دارم انشاالله همگی به خواسته وهدف وآرزوهایی که داریدبرسیدومنم هم برسم انشاالله خدایا طعم آرامش وخوشبختی واقعی بهم بچسبان برقلبم شکسته ام تسکین بده

ناراحت نشی اسی ولی یجوری حرف زده پسره انگار زیاد براش مهم نیستی

من دیدم آدمایی که سرشون شلوغه وقت پیدا میکنن.دیدم آدمایی که ارتباطشون بده خوب ارتباط برقرار میکنن.دیدم اونایی که نمیتونن خوب چت کنن خیلی سریع جواب میدن و یه پاراگراف کامل مینویسن.دیدم اونایی برای یه رابطه آمادگی ندارن توی دوبار هم صحبتی آمادگی پیدا میکنن، همه ی اینا رو گفتم که بدونی اگه یکی تو رو بخواد و واقعا دوستت داشته باشه لازم نیست که تو ازش بخوای:) 
مشابه همین مشکل شما برای پسرخالم پیش اومد و در اثر گذر زمان و ثابت کردن دختره به پسر خالم درست شد ...

میخواسم همین کارو کنم خودش خرابش کرد 

دیگه تموم شد همه چی اونم بره پی لیاقتش

این همه تلاش کن همه چیو درست کن تهش بشه این!!!

واقعا که پسرا چی با خودشون فک کردن ؟!!!!!

ناراحت نشی اسی ولی یجوری حرف زده پسره انگار زیاد براش مهم نیستی

مهم نیست خب

اونم برام مهم نی

قبلا چنان ااتماس و گریه زاری می کرد که اون سرش ناپیدا

اونوقت الان واسه من پرو بازی درآورده

کاشکی تلفنی حرف میزدین بهترنبود خیلی چت کردین فکرکردم فقط منم دلم پرباشه چت طولانی مینویسم😅🤣🤣🤣

تلفنی اتفاقا خوب شد حرف نزدم باهاش وگرنه آخرش انقدر داد و هوار می کردم سرش تا چن ماه گوشاش نشنوه  

2706