2733
2739

مادر شوهرم و پدرشوهرم هرچقدر دلشون میخواد تو زندگی بهم زور میگن ،دلمو میشکنن بعد دم اعیاد که میشه هی به شوهرم همش میگن دم عیده بیایین کدورت هارو کنار بزاریم و دم عید کنار هم باشیم انگار که من خرم یا اسکولم و یادم رفته چقدر دلم رو شکوندن ...😭😭😭

دیروز ک عید بود من به شوهرم گفتم من از خانوادت عصبانیم و تا وقتی متوجه اشتباهشان نشن و جبران نکنن نمیخوام ببینمشون،بعد مادرشوهرم دوباره مثل همیشه زنگ زد گفت نمیخواین عیدی بیایین ؟ 

(هیچوقت نه تنها  تاحالا نشده که بابت اشتباهشون عذر خواهی کنن بلکه همیشه طلبکار بودن که مگه ما چیکردیم یا چی گفتیم😭)

خب اگر بدونن کاری اشتباهه که انجام نمیدن 

کلا اونها تو فاز خودشونن و قصد ناراحت کردنتون ندارند حالا یا رفتاراشون ناراحت کننده هست یا شما زود رنجید درهر صورت چیزی نیست که بخوای پیگیرش باشی یا دنبال معذرت خواهیشون

اگر این طرز فکرته مدام بایدمردم ازت عذر خواهی کنن چون هر کسی رفتار خودش را داره و کسی بفکر رضایت کسی نیست 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.