2737
2734
عنوان

حسرت خانه پدری😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 943 بازدید | 37 پست

با این اوضاع گرونی خواهرت حق داره ،بلاخره شما هم از زندگیت حق داری ،پس انداز یا پول یارانه ...جم کن بده خواهرت وقتی میرین براتون خرج کنه با همسرت هم مستقیم صحبت کن حداقل اندازه خرح خودتون که میرین اونجا خرید کنه خیییلی رو در واسی بی مورد داری تو فامیل ما دامادی که وضع مالیش خوبه به خانواده زنش خیلی میرسه 

نگیره لباسم ولی بازبایدبراخودش خرج کنه

چقدر مسخره آدم هرچی بیشتر میفهمه بیشتر متنفر میشه از یک سری چیزا 

مرسی از توضیحت 🌸

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تازه شما میگید تو یه شهر دیگه او نا هم تو یه شهر دیگه به همسرت باید بفهمونی ما از راه دور داریم میریم خونه بابا نباید با دست خالی بریم ،،،واقعا گناه دارن اگه ویبینی دستشون خالیه و شما با دست خالی میری خونشونهمه چی گرونه ،،،

یعنی چی؟ یعنی نفقه فقط کالاست؟ حالا زن نخواد لباس بخره نمیتونه به جاش پول بگیره؟ 

یعنی زنی در خانه همسرش باشه و خوراک و پوشاکش تامین بشه قانونی شکایت نفقه کنه ...رد میشه شکایتش ...تعریف قانونیش که مطابق با دین هست دقیقا همینه ..میگم اگر بحث شرعیشو میخواید بدونید که مشکل دار هست اون پول رو خرج کردن ...بحث های دیگش دیگه خود فرد میدونه و عقایدش..در مورد اینکه زن پول رو نخره و به جاش بگیره اگر باز مرد اون پول رو برای لباس زن داده باشه و راضی نباشه بازم مشکل داره ..چی بگم دیگه😶

2731

ببین عزیزدلم من مادرم نزدیکه اما اصلا برای ناهار یا شام 

اول اینکه راحت نیستم دوم لزومی نداره 

بعدم میخوای بری از فریزرت گوشت مرع یا چرخ کرده ببر بگو امروز باهم باشیم 

پدر من اوضاع مالی خیلی خوبی داره اما من اصلا برام راحت نیست دائم برم برای ناهار و شام 

ما که هر وقت میریم خونه مادرشوهرم همچی خودمون میبریم تازه به اندازه چند روز.با اینکه خودش پول داره برادرشوهرامم همسایه ان با مادرشوهرم.ما خونه اونام میریم خودمون میبریم تو این گرونی.حالا اینکه اونا میان خونه ماهیچی نمیارن تازه همچی رو هم میخوان ببرن جدا😑.ولی ما نمیخوایم زیر دین باشیم حالام که گرونی شده بیشتر.حالا شوهر شما چرا راضی نیست عجیبه خرج خودشو بده

یعنی منم راضی نباشم حرومه یا فقط واسه ما خانوما حرومه😑

گمشده در رویا...❤
یعنی زن اگر حق نفقه شم واسه چیزی که میخواد خرج کنه بازم باید از شوهر اجازه بگیره؟ مطمئنی حرومه؟

نه پولی که برای خودشه حروم نمیشه 

یعنی شاید مرد بهش ۳۰۰ بده بره خرید بعد ۱۰۰ تومن از اون پول بمونه و بگیره برای خودش 

اونم حروم نیس 

یعنی پول تو جیبی و این پولا برای زنه و نحوه ی خرج کردنشم اصلا حرام نیس 

چون زن خانه دار داره دوبرابر زحمت میکشه

•معمار و طراح داخلی• •مشاور دکوراسیون و چیدمان• •تایپ شخصیتی ISTJ•
2738