2733
2739
عنوان

حسرت خانه پدری😭😭

925 بازدید | 37 پست

سلام دوستان پدر من یکم دستش تنگه، خواهرم که شاغله تو خرج و مخارج خونه کمکش میکنه نه اینکه همش ،خواهرم مجرده، منم متاهلم بلطف خدا همسرم وضعش خوبه و خواهر و مادرم نمی‌زارن بدون اجازه همسرم بهشون کمک کنم میگن راضی نباشه حرامه، و واقعا می‌دونم راضی نیس.

حالا هر وقت میرم خونه پدرم یه روز بمونم خواهرم میگه سر سفره من هستید و وحشتناک منت میزاره، هر وقت دیر میرم مادرم گله می‌کنه مادرم ناراحتی داره فشار عصبی براش سمه ، دلم نمیاد بهش بگم دلیل نیومدنم چیه!

آرزومه برم خونه پدرم با خیال راحت گاهی از فشار دلتنگی می‌شینم گریه میکنم ولی نمیرم . تو یه شهر نیستیم مجبورم هر وقت میرم ناهار یا شام اونجا باشم، شما جای من بودید چیکار میکردید

خدایا شکرت...

خب همه مخارج ک کمگ نمیکنه   ک طلبکار باشه همه خرجی برا اونه   اگ باز تکرارکرد  بگو جلو پدرمادرت ک این حرفو زد    

زنان یک جامعه را محدودکنید آنهارا توسری خور و حقیرکنید تمسخرشان کنید کاری کنید تا بزرگترین آرزویشان ازدواج باشد بلایی بر سر آنهابیاورید تا از اجتماع بترسد تخم تفکری در ذهن پدرانشان بکاریدتا ایمان بیاورند دخترانشان را در قفس پرورش دهند کتاب,علم،قلم و چکش را از دخترانشان بگیرید و به جای آن ملاقه و سوزن دستشان بدهید با جوانانشان‌کاری کنید تا ازجنس مخالفشان دورباشند ولی تمام تفکرشان پیش آنها باشد هرکس برای آزادی زنان تلاش کرد را بنده شیطان و دشمن خدابنامید ک او دشمن ما و ما خدای زمین هستیممن تضمین میدهم چنین جامعه ای هزارسال هم بگذرد پیشرفت‌نخواهدکرد (چگونه‌جهان‌را‌ اداره‌کنیم‌ چرچیل)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب مامانتو دعوت کن چند روز بیان خونت بعد ک میری دیگ منت چی رو بزاره

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
خب همه مخارج ک کمگ نمیکنه   ک طلبکار باشه همه خرجی برا اونه   اگ باز تکرارکرد  ب ...

مستقیم نمیگه که بشه حرفی زد استاد تیکه و متلکه،بعد چیزی بگی میگه منظورم با کسی نبود کلی گفتم

خدایا شکرت...
2740
مستقیم نمیگه که بشه حرفی زد استاد تیکه و متلکه،بعد چیزی بگی میگه منظورم با کسی نبود کلی گفتم

محلش نده  پس   سر سفره هم تشکر از مامان بابات     تا بفهمه

زنان یک جامعه را محدودکنید آنهارا توسری خور و حقیرکنید تمسخرشان کنید کاری کنید تا بزرگترین آرزویشان ازدواج باشد بلایی بر سر آنهابیاورید تا از اجتماع بترسد تخم تفکری در ذهن پدرانشان بکاریدتا ایمان بیاورند دخترانشان را در قفس پرورش دهند کتاب,علم،قلم و چکش را از دخترانشان بگیرید و به جای آن ملاقه و سوزن دستشان بدهید با جوانانشان‌کاری کنید تا ازجنس مخالفشان دورباشند ولی تمام تفکرشان پیش آنها باشد هرکس برای آزادی زنان تلاش کرد را بنده شیطان و دشمن خدابنامید ک او دشمن ما و ما خدای زمین هستیممن تضمین میدهم چنین جامعه ای هزارسال هم بگذرد پیشرفت‌نخواهدکرد (چگونه‌جهان‌را‌ اداره‌کنیم‌ چرچیل)
خونه داماد نمیان فوقش یه روز

خب همون ی روز سنگ تموم بزار واسشون.بعدم رفتی خونشون ی روز ببرشون ناهار مهمون تو

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

خوشبحالت که مادرت خوبه من هر سه ماهی یه بار میرم مادرم نون خالی هم جلوم نمیزاره بداخلاقی میکنه که بیشتر از یه ساعت نمیمونم به جز خونه پدر هیچ جا لا ندارم که برم بچه هام ارزو دارن یه شب خونه پدر بزرگشون بمونن

میشه برای شادی روح شوهرم صلوات بفرستی ممنون میشم...مریم ۶۱ تعلیق شدم