2737
2739
عنوان

از ماشینمون خجالت میکشم

416 بازدید | 20 پست

سلام ما یه ماشین داشتیم برای سفر و مهمونی یه پراید مدل ۸۶ برای تو شهر و دم دست حالاادن ماشینمون که مدلش بالا بود و فروختیم تا ارتقا بدیم و هنوز نخریدیم حالا مهمونی دعوت شدیم شیراز و من روم نمیشه با این ماشین برم چون اینایی که دعوتمون کردن خیلی تو این داستانا هستن دوستم دارم که شرکت کنم همسرمم میگه بریم نمیدونم واقعا چیکار کنم

بیخیال حرف بقیه بابا 

برین ایشالا خوش بگذره بهتون

ابو حمزه ثمالى گوید: در نزد امام سجاد(ع) سخن از گرانى قیمت‌ها رفت، آن‌حضرت فرمود: «بر من از گرانیش چه باشد؟ اگر گران شود روزى با اوست و اگر ارزان گردد نیز با او است (یعنى با رزّاق است نه با من) از غيرت ورزيدن بيجا بپرهيز كه اين كار، زن سالم را به بيمارى مى‌كشانَد و پاک دامن را به گناه.《از نامه۳۱ نهج البلاغه 》به همه اونایی که به جایگاه و ارزش زن در اسلام نقد دارن یا به هر دلیلی قبولش ندارن، پیشنهاد میکنم حتما در اولین فرصت کتاب "نظام حقوق زن در اسلام" از شهید مطهری رو مطالعه کنن. بهتون قول میدم پاسخ همه ابهاماتتون درباره زن و جایگاه زن رو میگیرین و به دین قشنگمون افتخار میکنین :)  میتونید "اپلیکیشن شهید مطهری" رو نصب کنید و بصورت رایگان این کتاب رو مطالعه کنید.راجع به امر به معروف و نهی از منکر هم اینو بگم که، "رطب خورده منع رطب کی کند؟"، روایتی جعلی و دروغینه و اصلا سند معتبری نداره و ساخته و پرداخته یسری معاند هستش؛ ما به هم ربط داریم و امر به معروف و نهی از منکر واجبه...! ♡ goftino.com/c/0J0xHX
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عه ما با پراید میریم . بقیه کم ترین پژو دارن 😃😄😁😆😅🤣

من همیشه میگم مهم نیست خخخ

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
2728

😑عزیزم اصلا حستون منطقی نیست اولا که اگه کسی ازتون توضیح خواست که بعید میدونم همینارو بهش بگین که وسیله نقلیه اتون موقتی هست و انقدر نگران حرف و نظر مردم نباشید چه اهمیتی داره که بقیه چه فکری میکنن امیدوار به سلامتی برید و بهتون خوش بگذره

تو فکرم از نی نی سایت خداحافظی کنم ... فکر کنم دیگه مناسب سن و سال و حال و هوای ما نباشه  ... حالا تا ببینیم...   
2740

بيخيال بابا ما هم ماشينمون مدل بالا بود همسرم مجبور شد كه بفروشه كه بعدا بخريم الان پارس داريم حتي علني تو چشممون ميگن ااا ماشينتون چي شد چيكار كردين اصلا عين خيال منو همسرم نيس مگه براي ديگران زندگي ميكنيم ما 

2706