2726
عنوان

mvm X22

853 بازدید | 14 پست

سلام کسی تجربه ای داره؟

میخوایم mvm بگیریم چه مدلی بهتره؟

(شرایط اقساطی میخوام بگیرم)

تا ۱۵اردیبهشت ۱۴۰۱کارهای پایان نامه ام تمام و آماده دفاع بشم....انشاله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فک کنم ماشین چینی باشه و قطعاتش یکم سخت پیدا میشه

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔
شرایطشو میگی

۴۱۱قیمت نقدش هست 

۱۲۶ پیش قسط  ماهی ۶و۹۰۰ هم قسطش 

شصت ماهه...

البته اقساطی مختلفه ولی این به پول ما میخوره مثلا ۱۲ماه هم داره

عزیزم مگه مال کسی باشه توبخریش بقیه قسط هاشوتوبدی واگرنه ماشین صفردیگ نداریم هیچ ماشینی.ماشین خوبی ب ...

نه پرسیدم از خود نمایندگی mvmو تیگو

صفر هستن

عزیزم مگه مال کسی باشه توبخریش بقیه قسط هاشوتوبدی واگرنه ماشین صفردیگ نداریم هیچ ماشینی.ماشین خوبی ب ...

به نظرت نسبت به دنا و یاl90بهترن؟؟

به نظرت نسبت به دنا و یاl90بهترن؟؟

ال نودکه دیگ تولیدنمیشه خوب نیست بخری.دناهم ماشین زنونه یی نیست.دناهم دناپلاس توربوشارژخوبه.من چون شوهرم نمایشگاه داره این اطلاعات دارم😐

برای زن،زندگی،آرامش،...
ال نودکه دیگ تولیدنمیشه خوب نیست بخری.دناهم ماشین زنونه یی نیست.دناهم دناپلاس توربوشارژخوبه.من چون ش ...

ال نود هنوز  بسیار پرطرفدار هست . خرید و فروشش راحت تر از ماشینی چینی.

و طبق صحبت هایی که شده از شهریور خط تولید ال نود درپارس خودرو مجدد راه اندازی میشه

ال نودکه دیگ تولیدنمیشه خوب نیست بخری.دناهم ماشین زنونه یی نیست.دناهم دناپلاس توربوشارژخوبه.من چون ش ...

ممنون از راهنمایی ات

2706