2737
2739
عنوان

دخترعموم مسخره میکنه بهم بگی تو ترکی😑

| مشاهده متن کامل بحث + 1549 بازدید | 92 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه اتفاقا من غرب تهرانم طرف دریاچه بیشتر ترکن بالاشهر تهرانم داداشم اونجا کار میکنه میگه ترکا خیلی ز ...

من خودم شهرک غربم عزیزم 

اصلا ندیدم همچین چیزی، اینجا از هر قومیتی باشی سعی میکنن بدون لحجه فارسی  بزنن که کسی متوجه قومیتشون نشه

میشه برای همه منتظرا صلوات بفرستین؟
2728
بذار خوش باشن دوتا پانترک از توهماتشون بگن 

نه اخه درست نیست اینقدر تعصب مسخره 

همه جای ایران یکیه چه فرقی داره کدوم استان باشی 

فقط میدونم هروقت رفتم مثلا اردبیل یا تبریز یا شهرای ترک زبان اینقدر مهمون نواز نیستن که فارسی حرف بزنن 

میدونن تو متوجه نمیشی بازم از عمد ترکی حرف میزنن که اذیتت کنن

این چیزا افتخار نداره انسانیت افتخار داره حالا از هر قومیتی باشی

وا مگه کجام الان خب غرب تهرانم دیگه چرا بهت برخورد

بهم برنخورد 

من خودم تهران زندگی میکنم

حرفاتون اصلا با عقل و چیزی که میبینم اطرافم جور درنمیاد 

تهران از همه اقوام داره ضمن اینکه بزرگ ترین شهر فارسی زبان جهانه ؛ من ترک خیلی کم میبینم 

بیشتر اصفهانی میبینم اتفاقا هرجا میرم میبینم طرف اصفهانیه 

شمالی و لر هم زیاده البته 

ولی از همه شهرها دیدم

مشهد و کرمان و ... ؛ ترک هایی هم که دیدم یا مادرشون فارس بوده یا پدرشون و اصلا ترکی یاد نداشتن یه کلمه هم 

هرچند الان همه خودشونو تهرانی میدونن 

هیچکس ساده نیس، حتی چیپس ساده هام یه مقداری نمک دارن 🤓 
من خودم شهرک غربم عزیزم  اصلا ندیدم همچین چیزی، اینجا از هر قومیتی باشی سعی میکنن بدون لحجه فا ...

اوووه چرا ناراحت شدی خب مگه بده ترک تهران زیاد باشه به نامتون زدن مگه،بدون لحجه فارسی حرف بزنن خخخ مگه افتخاره یه نیگا بنداز به دور و اطرافت ببین با کیا هم زبونی

2738
الان کل فامیل دوست و آشناهای مامان من تو کرج هستن ولی ترکن حساب کنی ۱۰۰۰ نفری میشن

بهتره شما بزنی آمار اقوام کشور رو اول ببینی عزیزدلم

ما کلا ۲۰% ترک زبان تو کشور داریم

هیچکس ساده نیس، حتی چیپس ساده هام یه مقداری نمک دارن 🤓 
نه اخه درست نیست اینقدر تعصب مسخره  همه جای ایران یکیه چه فرقی داره کدوم استان باشی  فقط ...

افرین انسانیتو خوب اومدی الان چرا میسوزی ترک تهران زیاد باشه مثلا چه فرقی به حال شما میکنه مگه نمیگین هموطنیم

من چیکار به افغان ها دارم؟؟ زده به سرتون؟

نه شما میگین ۶۲ درصد 

ایران عزیز ما تنوع قومیتی داره و خیلی هم خوبه این تنوع ولی اون ۶۲ درصد نیست 

کشور ما ترک و لر و کورد سیستانی و بلوچ و قشقایی و ترکمن و...داره فارسی زباان رسمیه ولی هیچ قومیتی غالب نیست همه درکنار همیم 

اوووه چرا ناراحت شدی خب مگه بده ترک تهران زیاد باشه به نامتون زدن مگه،بدون لحجه فارسی حرف بزنن خخخ م ...

زبان من ایرانیه 

چرا ناراحت بشم؟ من واقعیتو گفتم ترک ندیدم دورو برم 

اتفاقا یه مدت طولانی قزوین زندگی کردم که میگت قزوینیا ترکن ولی قزوین اصلا لحجه خاص خودشو داره که هیچ ربطی به ترکی نداره

2706