2737
2739
عنوان

دخترعموم مسخره میکنه بهم بگی تو ترکی😑

| مشاهده متن کامل بحث + 1526 بازدید | 92 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه شما میگین ۶۲ درصد  ایران عزیز ما تنوع قومیتی داره و خیلی هم خوبه این تنوع ولی اون ۶۲ درصد ن ...

عزیزم شما چه بخوایین چه نخوایین ۶۲% از مردم ایران زبان مادریشون فارسیه ؛ میخایین رفرنس بفرستم؟؟

سیستانی ها هم زبانشون فارسیه عزیزم.

هیچکس ساده نیس، حتی چیپس ساده هام یه مقداری نمک دارن 🤓 
افرین انسانیتو خوب اومدی الان چرا میسوزی ترک تهران زیاد باشه مثلا چه فرقی به حال شما میکنه مگه نمیگی ...

چرا باید بسوزم؟ خانوم فک کنم شما حالتون خرابه، والا ماهم داریم تهران زندگی میکنیم  لصلا همچین چیزی که میگی ندیدیم، چه اصراری داری خب؟ به شما مدال میدن تهرانو بگیرین؟ 😂😂

میشه برای همه منتظرا صلوات بفرستین؟
2728
۲۰ درصد فقط تبریز میشه خخخ

پرجمعیت ترین شهرهای ایران به ترتیب 

تهران ؛ مشهد ؛ اصفهان ؛ شیراز 

حالا کدوم اینا ترک زبانن؟؟

ضمنا جمعیت اذری ها ۱۶ % از جمعیت کل کشور 

امار نسبت به شهرهاست

اگر این منبع رو رد کنید من دیگه حرفی ندارم

آمارهای رسمی سازمان ملل از اقوام ایران ............طبق سایت رسمی امار کشورها در سازمان ملل که مهمترین مرجع آماری از زاد و لد و آمار های بسيار تخصصی دنیا ست, یعنی کسی که منکر این سند بشه هیچ فرقی با یک پانترک که منکر اسناد غیر ترک بودن سومریان میشه نداره...............................شصت و یک درصد ایران رو قوم فارس تشکیل میده 🔴World Population Review🔴Iran Population 2022 (Live)

85,936,533

🔴The largest ethnic groups are the Persians and Azerbaijanis. About 79% of the population belong to an Indo-European ethno-linguistic group. 👉Persians account for 61% 👈of the population, followed by Kurds (10%), Lurs (6%), and Balochs (2%). Other ethnicities account for the remaining 21%, including the Azerbaijanis (16%), Arabs (2%), Turkmens and Turkic tribes (2%), as well as Armenians, Assyrians, and Georgians.

2738
من کتاب تاریخ مدارس رو قبول ندارم چه برسه رفرنس شما  چون خیلی چیزا تحریف شده اینم یکیش

من منبعم کتاب های مدرسه نیست

شما هم بهتره منبعتون پیج های پانترکیسمی نباشه!

منبعم رفرنسه ؛ رفرنس یعنی تحریف شده است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 

عجب!! 

بر اساس شهر نیست همون تهران هزاران نفر ترک داره  حالا شما هی کم کن ماکه کم نمیشیم

کم نمیکنم عزیزم

تهران شهر بزرگیه و از هر قومی توش هست

همونطور که ممکنه از اردبیل و تبریز توش مهاجرت شده باشه

از یزد و شیراز و خراسان رضوی و شمالی و جنوبی و کرمان و سمنان و قزوین و همدان و اصفهان هم بهش مهاجرت شده ! 

من اینجا حتی یه ترک زبان هم ندیدم

چرا دیدم ولی یا مادرش فارس بوده یا باباش 

و کلمه ای اذری یاد نداشته 

ضمنا همون هم شهری هاتون وقتی میان تهران تموم سعیشون رو میکنن تا بدون لهجه صحبت کنن و تهرانی به نظر بیان

زبان من ایرانیه  چرا ناراحت بشم؟ من واقعیتو گفتم ترک ندیدم دورو برم  اتفاقا یه مدت طولان ...

قزوین یه شهر فارسی زبانه که به گویش فارسی قزوینی صحبت میکنن

متاسفانع پانترکیسم اونقدر در فضای مجازی تلاش کرده و شهرهای غیرترک رو ترک نشون داده که خیلیا فکر میکنن قزوین یا همدان ترکن با اینکه همچین چیزی نیست. 

کم نمیکنم عزیزم تهران شهر بزرگیه و از هر قومی توش هست همونطور که ممکنه از اردبیل و تبریز توش مهاجر ...

میخوان مسلط باشن به زبان رسمی کشور ایرادی داره به نظر شما؟

مگه شما کلاس زبان انگلیسی میری با لهجه فارسی حرف میزنی؟

دلیل نمیشه اصلیتشونو فراموش کنن 

رشید پور فارسی رو بدون لهجه حرف میزنه ولی تورکی روهم بدون لهجه حرف میزنه و این ایراد نیست 

2706