2733
2734
عنوان

دخترعموم مسخره میکنه بهم بگی تو ترکی😑

| مشاهده متن کامل بحث + 1549 بازدید | 92 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقدرررر بیشعورررررر ترکا اکثرا خوشگلن

خوشکلی هم‌افتخار نیست.به اصل و‌نسبش توهین میکنه نه قیافش

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
تو که تورک نیستی اسی اصالت مال خانواده پدریه تو ایلامی هستی...مادرمم کورد ایلامه ولی من خودمو هیچوقت ...

عزیزم این چ حرفیه😐😐 به هرحال مامانم که ترکه و تبریزی 

امضـا ندارم انگشـت میـزنـم 😌
2742
فقط بگو ترک بودن خحالت نداره بیشعوری و نادونی خحالت داره ک تو نمیکشی..‌.بعد اونم هر چی گعت محل نده ت ...

منم چندباری میخاستم لر بودنشو مسخره کنم ولی گفتم چه فرقی با اون بیشعور دارم؟؟

امضـا ندارم انگشـت میـزنـم 😌
2740
منم چندباری میخاستم لر بودنشو مسخره کنم ولی گفتم چه فرقی با اون بیشعور دارم؟؟

افرین هر قومی هم ضعف داره هم قوت

ببخشید ولی سگ شمارو گاز بگیره مگ شما گازش میگیری؟من ب دختر عموت توهین نکردما این مثاله...فقط اهمیت نده.. اهمیت ندی بیشتر از هر چی آتیشیش میکنه

داره ولی ترکا بیشترن ارومیه تبریز اردبیل زنجان همدان ترکهای قشقایی و ....

تازه خودتهرانم بیشترش ترکه خخخ من اینجا فارسی صحبت نمیکنم باور میکنی هر مغازه و اداره ای میری ترکن

2706