2733
2739
عنوان

دخترعموم مسخره میکنه بهم بگی تو ترکی😑

| مشاهده متن کامل بحث + 1569 بازدید | 92 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چ بی فرهنگ والا ترکا ب خوشگلیشون معروفن من خودم فارسم اما عاشق ترکام زبونشونم خیلی قشنگه 

برای قبولی دانشگام یه دعای کوچیک میکنی؟ 🌚‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌                                                                                                                         •  تـــنها بازمــانده ســکاها 🕊                                                                                                                          عاشیق سوزون گیزله در :) 
2731
هی استوری و وضعیت بذار راجع به تورک بودن و بگو به تورک بودنت افتخار میکنی

این ب نطرم کار درستی نیست ی حورایی انگار نقطه ضعف نیده دست طرف فقط کافیه ی بار حوابش بده و بی محلی کنه تا خودش خفه شع

این آدمی که شما تعریفشو کردی، با شخصیت و احترام چیزی حالیش نمیشه، مقابله به مثل کن، اونم هر کار کرد بگو تو لری 🤣🤣🤣

پ.ن: من همه‌ی ایلات و قومها رو دوس دارم، فقط جهت رو کم کنی گفتم 😄

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

والا باعث افتخار هم هست

منم نامزدم باهاش بد رفتاری میکنم یا سرش داد میزنم میگه لری دیگه 

یا میخواد شوخی کنه بهم میگه عنتر قز به ترکی مسخرم میکنه چون مادرم اینا ترک هستن 

البته قربون صدقه ترکی ام میره

خودشم قمیه اصالتا

منم هیچکدوم از این حرفاش برام مهم نیس و جدی نمیگیرمش