2297
2298
عنوان

خنده بر لب میزنم تا کس نداند درد من 🙂

19010 بازدید | 1093 پست

ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت :) 

دیدین بعضیا همش میخندن چرت و پرت میگن و شادن اینام درد دارن باور کنین شاید بیشتر از بقیه ولی با مسخره بازی یه جوری میخوان جمع کنن خودشون میخوان حال بدشون فقط برا خودشون باشه و حال خوششون با همه تقسیم کنن  اینا رو اذیت نکنین فقط از اینکه هستن و حالتون خوب می کنن لذت ببرین:)

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2051

اصلشم همینه عزیزم

امام علی میفرمایند شادی مومن در چهره اش و غمش در دلش هست ❤

⛔ از شهدای دفاع مقدس تا مدافعان حرم ، در وصایای این عزیزان سه مورد ، ویژه تاکید شده است : ۱_ پیروی از ولایت فقیه ۲_ احترام به پدر و مادر ۳_ رعایت حجاب .......... 👈 حضرت آیت الله خامنه ای حفظهم الله : انسانها گاهی که امواج متراکم ظلمت و ظلم رو مشاهده میکنند مٲیوس میشوند اما پایان این شب سیاه و ظلمانی قطعاا طلوع خورشیده ، آنچه امروز دشمنان علیه جمهوری اسلامی و امت اسلامی انجام میدهند، نفسهای آخرِ دشمنی اوست...پایان راه به حول و قوه الهی روشن خواهد بود ❤ ...خدایا شکرت ازاینکه بین این همه کشور تو ایران به دنیا اومدم ، شکر بابت اینکه در بین هزار مذهب و فرقه شیعه امیرالمومنین شدم . شکر که درطرف درست تاریخ ایستاده ام ✌یاالله یا رحمان یا رحیم یا مقلب القلوب ثبّت قلبی علی دینک   ⁩‌⁩حاج قاسم ❤ به زیستن در زمانه تو افتخار می کنیم..  

این منم :) 

با این ک خودکشی ناموفقم داشتم چن بار

اما نذاشتم هیچ کس بفهمه حالمو

حتی مامانمم نمیدونه چقد حالم بده :) 

برا همین همههه فک میکنن خیلی خوشبختم 

دیگه نمیترسم سیاه بره چشام/یهو تار شه صحنه/دیگه یادم نی کی اصاً/دلمو کجا شکسته/عجله داره دیرشه روحم/میخواد جدا شه از جسم:)))) 
لعنتیی بین چارتا تاپیک مسخره بازیمون یدونه هم معنادار بزنیم به ما نمیاد 🤣🤣 حداقل اینا رو نشون نی ن ...

نگو فقط واسه نی نی یار زدی ک باورم نمیشه

با این اه و سوزی ک داشت•-•

‌جان جدت لایک نکن😊🔪
این منم :)  با این ک خودکشی ناموفقم داشتم چن بار اما نذاشتم هیچ کس بفهمه حالمو حتی مامانمم ن ...

فدات شم ستی خوشگلم 😔لعنتی چطور دلت اومده بخوای زمین از وجود خودت محروم کنی 😒