2733
2739
عنوان

کرونا گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 369 بازدید | 34 پست

ایمنی ها اومده پایین چون خیلیا که کلا دز 3 نزدن. مال بقیه هم داره از 5.6 ماه میگذره دیگه... 

✨دیشب شاهد بحث بین 2 نفر بودم و یکیشون گفت : تو انقدر خودتو نمیبینی که حتی از ظرف بیسکویت روی میز شکسته هاشو برمیداری میگی سالماش باشه برای بقیه.. خواستم بهت بگم حواست اول از همه به خودت باشه، فداکاریهایی که میکنی مرز داره.. اگر از مرزش رد بشی هم خودت رو ازار میده هم بقیه رو.... خودت رو فراموش نکن تو در نهایت فقط خودت رو داری✨.📍📍📍📍📍📍اگر موافق کشتار و ازار حیوانات و مخالف حامی حیوانات هستی اصلا نه من رو ریپلای کن نه سعی کن قانعم کنی وقت من با ارزش تر از همکلام شدن باتوست 🤫📍📍📍📍📍📍عظمت یک ملت و پیشرفت اخلاقی آن را میتوان از نحوه ی برخورد انها با حیوانات قضاوت کرد  «گاندی» 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره مثبت بود  تب و لرز گلو درد حالت تهوع

عجب

منم هفته پیش اینجور بودم گلوم بشدت میسوخت رفتم دکتر گفت چرک کرده پنی سیلین داد گفتم لازمه نرم سر کار گفت اگه حال عمومیت خوبه برو!

هنوزم خوبه خوب نیستم ولی هیچکس اطرافم نگرفت

2742
2740

عزیزم خودتو تقویت کن با سوپ های مقوی   5 روزه خوب میشی  چون امیکرون طولانی نمیشه   من 2 بار مبتلا شدم  یه ماه پیش هم شدید سرما خوردم که فکر کنم کرونا یود   با دمنوش و استراحت و استامینوفن خودمو خوب کردم 😄. کرونا همیشه هست  گاهی شدیدتر گاهی خفیف تر میشه 

اگر شراب خوری جرعه‌ای فشان بر خاک... از آن گناه که نفعی رسد به غیر چه باک 💖برای خیلیا میتونم بمیرم ولی تنها کسی که میتونم به خاطرش زنده بمونم تویی دخترم 💖

فکر کنم ماهم گرفتیم منو بچم یه هفته ای هست ابریزش و سرفه داریم البته دیگه گلوم خوب شده الانم زنداداشم اینطور شده حدس می‌زنم کرونا باشه واااای دیگه حوصله موج جدید نداریم😭

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁
فکر کنم ماهم گرفتیم منو بچم یه هفته ای هست ابریزش و سرفه داریم البته دیگه گلوم خوب شده الانم زنداداش ...

منم سه روزه اسهال بدن درد شدید حالت تهوع دارم نکنه کرونا هس؟

پروفایل عکس خودمه خواهشن کپی نکنید ❤️
منم سه روزه اسهال بدن درد شدید حالت تهوع دارم نکنه کرونا هس؟

احتمالا چون دوباره زیاد شده 

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁
2706