2752
2734
بگرد ی جای خوب پیدا کن نه جایی که گرون بگیره فقط  ببین من مشکل مالی ابدا نداشتم ولی کلا موها آ ...

جای خوبو قیمت مناسب ک سراغ ندارم اینجا خوبه ولی گرونه سالنش،

عکس لباستو نداری؟

پارسال اینقدر شده هزینه اراشگاتون؟؟

ز دست دیده و دل  هر دو فریاد ....
منم موهام مشکیه  سنمم ک خودش کمتر نشون میده  کمترم بشه باز چه بهتر😉 عکس مدل موهاتو ندا ...

عکسشو. پاک کردم از تو گوشیم چون عروسی پارسال بود ولی شینیون راحتتره جمع کردنش مخصوصا اگه اهل حجاب جلو برادرشوهر و مردا باشی اگه نیستی ک فرقی نداره من چون موقع عروسی جاریم خیلی تحقیق کردم دیگ گفتم به شمام بگم 

ولی کلا مردم زیاد دیگه آرایشگاه نمیرن مثلا زن عموی شوهر من خیلی پولداره خیلی خودشو باکلاس میبینه ولی تو عروسی موهاشو باز گذاشته بود موهاشم بلند بود خیلی ناز بود خودشم یکم آرایش کرده بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جای خوبو قیمت مناسب ک سراغ ندارم اینجا خوبه ولی گرونه سالنش، عکس لباستو نداری؟ پارسال اینقدر شده ه ...

کی عروسیه؟ 

نه عزیزم الان عکسشو ندارم چون گوشیم فضا نداشت ریختم رو لب تاپ 

بله پارسال عروسی جاریم بود

عکسشو. پاک کردم از تو گوشیم چون عروسی پارسال بود ولی شینیون راحتتره جمع کردنش مخصوصا اگه اهل حجاب جل ...

اها

مرسی از راهنماییت 

اره بخاطر حجابو اینا ب احتمال زیاد مجبورم شینیون کنم 

با موهای باز خفه میشم 

کلا از عروسی بخاطر همیناش متنفرم 

2731
بگرد ی جای خوب پیدا کن نه جایی که گرون بگیره فقط  ببین من مشکل مالی ابدا نداشتم ولی کلا موها آ ...

هی خدا لباسم چیزی ک میخوام ب احتمال زیاد امادشو پیدا نکنم مجبورم بدم بدوزن 

اوه خیلی وقت داری که بگرد ی لباس شیک ومناسب اندامت بگیر میکاپ شینیون هم چند جا رو ببین هرجا خوشت اوم ...

شیکککو خوشگل ولی کاملا پوشیده میخوام ک نبود هفته پیش یه سر زدم همه زنونه و پر از نگینو پولک ک اصلا دوس ندارمو  ۴۰ سال ب بالا بودن بیشتر 

نزدیک تهران . خیابون مفتح تهرانو رفتم ک چیزی خوشم نیومد یدونه مزون والنتینا مونده برم ک میگن خیلی ...

من اصفهانم اگه اینجا بودی بهت میگفتم کجا بری ک قیمت مناسب بهت بدم لباساشم شیکه من خودم چهار پنجتا پرو کردم خلوت بود اونروز منم سواستفاده کردم 😄

2706