2752
2734

ازخودم بدم امددخترای اینو اونومیبینم خوشگلترمیشن بخودشون میرسن بوتاکس ژل مژه باشگاه میرن برای فرم بدنشون اونوقت من اینقدربخاطریک مشکلی ک دارم ازخودم بدم میاداینقدرساده ساده ام چشمم یکم انحراف دارمیترسم دکتربرم بگه عمل نمیشه بدتراسترس بگیرم ازخودم بدم میاد

راضیم ب رضای خود خدا

حالا برو شاید چاره ای داشت 

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به نام الله☝️👑به عشق وطن 🇮🇷 مادر پدر❤️  💍🧿miladm🧿🤰🤱یارِ خوب تمامِ ماجراست❤🫂️✅️بمیری به نام،نمانی به ننگ🚫⚡️اثر ظلم محال است به ظالم نرسد⚡️👌
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وا کی گفته عمل نمیشه.اتفاقا میشه من دیدم با عمل خوب شدن تنبلی نکن برو دکتر وقت خودتو هدر نده با حسای الکی 

آرامشی مثِ شبایی که داره برف میباره...همونقدر در سکوت،آرامش...تو کلبه ی کوچیک روستاییمون،کنار بخاری هیزُمی با صدای تَرق تُروق چوبا که لابلای صدای جغد تنهایی که مظلومانه داره میخونه خودمو تو فکرو خیال گُم میکنم و غرق میشم تو...
2731

انحراف چشم رو میشه با ورزش دادنش از بین برد 

توی گوگل بزن ورزش برای از بین بردن انحراف چشم 

میشه یه صلوات برای شادی روح داداش جوونم بفرستی 🥲💔اگه فرستادی بگو تا منم برای حاجت دلت یه سوره توحید بخونم 🌹در طول روز دلت برا امام زمانت تنگ میشه؟😢چند بار در روز به یاده امامت میوفتی ؟؟برای بی کسی و غربت و صحرا نشینی امامت دلت میسوزه ؟؟😔 اگه دلت گرفت برای تنهاییش یه صلوات برای تعجیل درظهورش بفرست 🙏🌹مطمئن باش امام هم برای خوشبختی تو دعا می‌کنه 😍🥰 ای مردم دنیا مژده که سوار کاری می‌آید با هیبتی چون حیدر کرار 😍💞أللَّھُـمَ ؏َـجِّـلْ لِوَلیِڪُ ألْـفَـرَج🤲

انحراف چشم داداشم ۴سالگی عمل کرد خوب شد دوستم۱۶عمل کرد خوب شد اصلا سخت نیس هزینشم بالا نیست

در من کافریست که سخت به طُ ایمان دارد :) ĸurd🧿❤️میدونی قسمت وحشتناک زندگی کجاست؟ اونجاییه که خدا آرزوتو دو دستی به کسی که هیچ تلاشی براش نکرده تقدیم میکنه🙃میشه برای حاجتم یه صلوات بدین 🫠🥹الهی هرکی امضامو میخونه حاجت روا شه✨❤️✨ اَللّهُمَّ‌صَلِّ‌عَلی‌مُحمّدٍوَآلِ‌مُحمّدوَعَجل‌فَرَجَهُم✨❤️✨

عمل کن مگه چند سال زنده ایم 

انحراف خیلی خیلی خفیفو عمل نمیکنن انحرافی ک معلوم باشه عمل میکنن در حق خودت ظلم نکن

تو دلیه مامانی تو روزهایی ک فکرشم نمیکردم اومدی تو دلم و‌شدی معجزه ی زندگیم ♥️ از خدا فقط سلامتی تو خواستم🤱🏻