2733
2739
عنوان

خواهر شوهر مزاحم

| مشاهده متن کامل بحث + 2545 بازدید | 132 پست

نرین باغ ک بخای برگردی   هرطور شده    اگ خارشوهرت تنها بود  بگو عزیزم تنهایی بیا پیش ما حاشو بنداز تو هال    شوهرتم چیزی گفت بو ب اون بگو بیا بالا  نخاستیم خودت تنها برو پیشش

زنان یک جامعه را محدودکنید آنهارا توسری خور و حقیرکنید تمسخرشان کنید کاری کنید تا بزرگترین آرزویشان ازدواج باشد بلایی بر سر آنهابیاورید تا از اجتماع بترسد تخم تفکری در ذهن پدرانشان بکاریدتا ایمان بیاورند دخترانشان را در قفس پرورش دهند کتاب,علم،قلم و چکش را از دخترانشان بگیرید و به جای آن ملاقه و سوزن دستشان بدهید با جوانانشان‌کاری کنید تا ازجنس مخالفشان دورباشند ولی تمام تفکرشان پیش آنها باشد هرکس برای آزادی زنان تلاش کرد را بنده شیطان و دشمن خدابنامید ک او دشمن ما و ما خدای زمین هستیممن تضمین میدهم چنین جامعه ای هزارسال هم بگذرد پیشرفت‌نخواهدکرد (چگونه‌جهان‌را‌ اداره‌کنیم‌ چرچیل)
منم یدونه ۴۴سالشو دارم همیشه جلوش باشوهرم خوب بودم ک سواستفاده نکنه ولی انقد کرم ریخت و شوهرمو پر کر ...

متاسفم ...

خیلی درد اوره رفتارهای بقیه باعث بهم ریختن زندکی بشه...

ان شاالله همون که مصلحتتون هست همون بشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یجوری شوهرت رو تحریک کن که بخاد همیشه تنها باشین. به هزار روش. که دوست نداشته باشه کسی روز و شبا پیش ...

یعنی غیر مستقیم رو شوهرم کار کنم 

که اون مشتاق باشه و اون فرصت سازی بکنه .

( ولی بگم همسرم با وجود علاقه ای که به من داره شدیدا وابسته خونوادشه یعنی یکم کارم سخته )

۳۰ 

بچه که نیست، با همسرت صحبت کن بهش بگه شرایط شما عوض شده، از هر چهار بار دوبارشو بگید و ببرید

والا من مجرد بودم آخر هفته ها برادرم و خانمش میومدن ماشین منو میبردن یکبار تعارف نکردن باهاشون جایی برم، برای ماشینم تشکر نمیکردن، حتی بنزین نمی‌زدن باک خالی میاوردنش، نامزد بودن تو اتاق من زندگی میکردن

نسبت به قبل زیاد رو نمیدم  اوایل مثل دوست صمیمی بودم خیلیییی هواشو داشتم این رفتاراش و بعضی حر ...

دقیقا منم همین مدلی بودمو خیلی پرو کردمش الان رو نمیدم اولا خودم میبردمش همه جا ولی بعداً گندش در اومد

میشه واسم یه صلوات بفرستین که خونمون زودتر ساخته بشه🥺⁦❤️⁩
نرین باغ ک بخای برگردی   هرطور شده    اگ خارشوهرت تنها بود  بگو عزیزم تنهایی بیا ...

باغ فقط اونروز تونستم بگم نمیرم اونم گفتم تو خونه خودم کار دارم ، بهشونم گفتم که من دوس دارم تنها باشم باغ حوصلم سر میره ... ان شاالله که اثر کنه .

اگه بگم بیا بالا ما اتاق بخوابیم تو حال اون موقع میگه من تنهایی تو حال میترسم مطمئنممممممم 

2738

چندوقت ازدواج کردی

زنان یک جامعه را محدودکنید آنهارا توسری خور و حقیرکنید تمسخرشان کنید کاری کنید تا بزرگترین آرزویشان ازدواج باشد بلایی بر سر آنهابیاورید تا از اجتماع بترسد تخم تفکری در ذهن پدرانشان بکاریدتا ایمان بیاورند دخترانشان را در قفس پرورش دهند کتاب,علم،قلم و چکش را از دخترانشان بگیرید و به جای آن ملاقه و سوزن دستشان بدهید با جوانانشان‌کاری کنید تا ازجنس مخالفشان دورباشند ولی تمام تفکرشان پیش آنها باشد هرکس برای آزادی زنان تلاش کرد را بنده شیطان و دشمن خدابنامید ک او دشمن ما و ما خدای زمین هستیممن تضمین میدهم چنین جامعه ای هزارسال هم بگذرد پیشرفت‌نخواهدکرد (چگونه‌جهان‌را‌ اداره‌کنیم‌ چرچیل)
بچه که نیست، با همسرت صحبت کن بهش بگه شرایط شما عوض شده، از هر چهار بار دوبارشو بگید و ببرید والا م ...

بچه بهتر از اینه بخدا ...غذا پختنم بلد نیست حتی ، یه کاذو باید بگی انجام بده .

پدرش مادرش میرن مسئولیتش میفته گردن من 

باغ فقط اونروز تونستم بگم نمیرم اونم گفتم تو خونه خودم کار دارم ، بهشونم گفتم که من دوس دارم تنها با ...

فهمیده حساس شدی داره اذیت میکنه

چندوقت ازدواج کردی

۶ ماه 

فقط اونم یه بار تنها موندیم تونستیم یه نهار دوتایی تو خونمون بخوریم خدا میدونه چقد ذوق داشتم 

اونم با هزاران تلاش بهونه کردم نرفتم باغ .

بقیه روزا هم که خوراکمون با همه .

بچه بهتر از اینه بخدا ...غذا پختنم بلد نیست حتی ، یه کاذو باید بگی انجام بده . پدرش مادرش میرن مسئو ...

اینطور که شما میگی اون حتی از خودتم بزرگتره. یعنی چی مسئولیتش با شما باشه . خیلی رو دادی بهش. 

بچه بهتر از اینه بخدا ...غذا پختنم بلد نیست حتی ، یه کاذو باید بگی انجام بده . پدرش مادرش میرن مسئو ...

با خانواده شوهر زندگی کردم میدونم چقدر تو مخن

خواهر شوهر من زایید اومد خونه مادر شوهرم، آسایش و از ما گرفت، ما نامزد بودیم، الان بچه هشت سالشه هنوز اونجاس بچه مون از دستش آسایش نداره

2706