2737
2739
عنوان

خواهر شوهر مزاحم

2545 بازدید | 132 پست

(طبقه بالای خونواده همسرم زندگی میکنیم ولی همه چیمون با همه از خوراک تا گردش ...)

الان که تابستونه خانواده همسرم میرن باغ و ما مجبوریم با اون ها بریم (من اصلا رغبت ندارم ولی مجبورم)

(باغ نیمه کاره هست و فعلا دوتا اتاق داره )چند روزو که تو باغیم خواهر شوهرم شبا پیش منو همسرم میخوابه(بزرگساله ولی میگه اتاق بالا مال خودمه باید اونجا بخوابم )

موقعی که ما میخوایم برگردیم خونه یا بهونه میکنم که باهاشون نریم باغ خواهر شوهرمم با ما میاد خونه (وقتی اون میاد بهخاطر اینکه تنهاست مجبور میشیم شبا پایین تو حال بخوابیم )

(یعنی چند روز هفته تو باغ پیشمون میخوابه حداقل دو روزم وقتی پدر مادرش تو باغن ما مجبوریم پایین تو حال بخوابیم )

به نظرتون من چیکار کنم که همیشه با ما نباشه ؟(احیانا خواستیم بریم خرید میگه منم فلان چیز لازم دارم و مجبور میشیم ببریم ، یا برای کاری میفرستن میگن دوتایی برین با یه تعارف که تو هم بیا راهی میشه چون از قبل آماده بود برای اومدن ، البته برای همسرم این موضوع عادیه ولی من ناراضییم)

نه مادرش میگه بیا ما بریم اینا زوج جدیدن تنها باشن ، نه خودش خجالت میکشه که چرا همیشه مزاحم بشم ( تاکیید میکنم که بزرگساله ولی مجرد )(در کل دختر زبون تلخیه که اکثرا تیکه دار حرف میزنه و بارها دقت کردم من وقتی با همسرم خوبم اون فقط با داداشش لج میکنه و وقتی من سردم با همسرم اون داداش دادلش راه میندازه خودشو براش لوس میکنه ) ( اینم بگم متاسفانه قصد ازدواجم نداره ، البته به من ربطی نداره فقط دست از سر من برداره )

اوه چقدر پرو باید مادرش تذکر بده یا شوهرت چیزی بگه 

ب شوهرت بگو ب نظرم

میشه برای شادی روح مهتابم (خواهرم که جوون و پر از آرزو از دنیا رفت )صلوات بفرستید 💔                                          دختر فرفریم سه ساله شدی 👧  میدونی که قشنگترین اتفاق زندگیه منو و باباتی من همه چیتو دوست دارم حتی وقتی میری بغل بابات و دیگه منو یادت میره 🤕 حتی وقتی که باهام لج میکنی میشینی جیغ میزنی و از حرص قرمز میشی 😕 حتی وقتی که من حواسم نیست یهو جیم میشی و بعدش میبینم ت ر زدی به جایی / حتی وقتی گریه میکنی و بغلت میکنم باحرص موهامو میکشی / شاید ی روزی بزرگ شدی و این سایت باشه و بیای امضامو ببینی 😐  مادر یعنی: همه دردات مال من/       یاخچی که وارسان ♡                     دکتر انوشه راست میگه که : گیریم عذر خواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی /؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم یدونه ۴۴سالشو دارم همیشه جلوش باشوهرم خوب بودم ک سواستفاده نکنه ولی انقد کرم ریخت و شوهرمو پر کرد داریم جدامیشیم خداازش،نگذره

اونیکه چیزی داره کمتر ادعاشو میکنه
2731
2738
به شوهرت بگو

گفتم 

حتی یه شب که تو حال بودیم داشتم در مورد همین چیزا بحث میکردم که دیدم با کمال پررویی از اتاقش در اومد میگه فک کردم خوتب موندبن چراغ روشنه اومدم خاموش کنم ...یعنی از حرص مردم .

خلاصه گفتن به شوهرم تاثیر گزار نیست میگه خونه خودشونه چی میتونم بگم 

یجوری شوهرت رو تحریک کن که بخاد همیشه تنها باشین. به هزار روش. که دوست نداشته باشه کسی روز و شبا پیشتون بخوابه. اینجوری شوهرتون هم برای دک کردن خواهر فضولش عذاب وجدان نداره

استقلالی ام💙💙💙

چقدر سخت ، به شوهرت بگو اما نه با گله بلکه با سیاست ! مثلاً وقتی می‌دونی فردا اونا قراره برن باغ امشب به شوهرت بگو عزیییزم فردا مامان اینا میرم باغ ها میخوای ماهم دوتایی یکم خوش بگذرونیم؟ دلم میخواد دوتایی مثلاً برقصیم یه شام دونفره آماده کنیم بخوریم کنار هم باشیم لباسهای خوشگل بپوشم براتیه همچین چیزایی دیگه ، ذهنشو آماده کن بعد فرداش که خواهر اگه رفت که هیچ اگه نرفت قیافه مظلومانه بگیر به خودت به شوهرت بگو نمی‌خوام خب برنامتون به هم ریخت قول میدم بهت از دفعهی بعدیش خودش خواهرشو راهی می‌کنه 

بعد من هی اصرار میکردم خواهرشوهرم رو ببریم مسافرت فقط میخندید. آخرش گفت مثل علمک سر جالیز بیام وسط یه زوج جوون که چی. کشیک بدم😂😂😂

در بدترین ما آنقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب‌جویی کند.
اوه چقدر پرو باید مادرش تذکر بده یا شوهرت چیزی بگه  ب شوهرت بگو ب نظرم

مادرش تا یه جاهایی تذکر میده ولی اونم بی درکه.

چون بار اول که تو حال خوابیدیم اونم اومدخوابید پیشمون دفعه بعدش مامانش تذکر داد برو اتاقت بخواب حداقل .

ولی مامانش میتونه با خودش ببره یا پنهونی بهش بگه تو با ما تو باغ بمون بزار اینا برن راخت باشن یا اصلا خودش میبینه شرایطو نمونه باغ بیاد پیش دخترش 

ولی انگار که نه انگار ...

2706