2737
2734
عنوان

خواهر شوهر مزاحم

| مشاهده متن کامل بحث + 2545 بازدید | 132 پست
چقد خوب ... حرفاتون بهم انرژی داد . منم خودمو بالا با کار مشغول میکنم که وقتی گفتن چرا نیومدی پایی ...

معلومه ک خانوم با درایتی هستی و قطعا موفق میشی...🌹🤗

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
بچه بهتر از اینه بخدا ...غذا پختنم بلد نیست حتی ، یه کاذو باید بگی انجام بده . پدرش مادرش میرن مسئو ...

مسئولیت چی اسی؟

زن گندستا!!!دختر بچه 3ساله که نیست

چرا انقدر رو میدی از الان مخصوصا اگه قصد ازدواج نداره

گربه رو دم حجله بکش نذار اینجوری بمونه حتی اگه از دستت ناراحت بشه،خواهر شوهرت الان باید واسه یه خانواده غذا درست میکرد و خانومی بلد بود حالا ک بی عرضس چرا باید جرشو تو بکشی؟

منم یه خواهرشوهر آویزون دارم مثل تو و منم تو ساختمون پدشوهرم هستم اما دمشو چیدم،من ک نمیتونم تمام رویاها و آرزوهامو بکنم تو گور به خاطر خواهرش ک دوست داره هرجایی با ما بیاد قشنگ واسش جا انداختم ک ما حریم داریم واسه خودمون وحتی خواهرش حق نداره بدونه ما چی میخوریم چی میخریم کجا میریم کجا میخوابیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرتون خونواده ای که ۲۴ ساعت بالا سرمون هستن اجازه میدن جدا بشیم ؟ حالا از اون خونه بریم .. ...

حتی اگه همه اینا حل نشه با جدا زندگی کردن خیلی ارامش میگیری چه بسا که خیلی از مشکلاتم بعدش ناخوداگاه حل میشه 

یادت باشه من یروزی بهت گفتم خونتونو عوض کنید بعدها خودت به این نتیجه میرسی

2731
حتی اگه همه اینا حل نشه با جدا زندگی کردن خیلی ارامش میگیری چه بسا که خیلی از مشکلاتم بعدش ناخوداگاه ...

اونکه صد در صد شما حق دارین .

اگه جدا بشم و خونواده همسرم سلطشون از رومون کم بشه دخالت نکنن ما اصلا بحث نداریم .

چون الان هر چی هم شوهرم انجام میده که من ناراحت میشم بیشتر مصلحت خونوادشه تا خودش مثلا از پوشش گرفته تا مهمونی ...

اگه جدا بشیم حتی بحث کردنامونم زود حل میشه نه اینکه از هر در یکی وارد بشه نتونیم حرفمونو بزنیم .

خدا کمک کنه به هدفم برسم .

بخدا عروس بد نیستم نمیخوامم بشم 

فقط دست از سر ما بردارن وگرنه احترامشون سر جاش باشه 

دلیل تمام این مشکلات فقط و فقط اینه که از اول خودمون شل گرفتیم و حریم خصوصی خودمون را به دست خودمون ...

دقیقا حق باشماست 

اشتباه از من بوده 

من خیلی ساده گرفتم 

الان اذیتشم خودم میکشم 

پس الانم باید خودم برا حل کردنش تلاش بکنم .

مسئولیت چی اسی؟ زن گندستا!!!دختر بچه 3ساله که نیست چرا انقدر رو میدی از الان مخصوصا اگه قصد ازدواج ...

(مسئولیت اینکه تنها نمیتونه بمونه میترسه ، غذا نمیتونه بپزه گشنه میمونه ،کار بلد نیست باید بگی بهش ...خلاصه آویزونه ).

اوایل خیلی رو دادم صمیمی شدم ،شوخی کردم ، گفتم تو شاغلی مارارو من به عهده گرفتم ... ولی تیکه انداختنش و دخالتاش اذیتم کرد فاصله گرفتم.(مثلا داداشش که برام خرید میکنه میگه تو پولداری ...یا میخوام چیزی بخرم میگه اونکه ضروری نیست )

خودم باعث شدم ، خودم مشورت کردم ،خودم کوتاه اومدم ،... الان خودم تاوانشو پس میدم .

فک میکردم باید خوب بود مهربون بود دلسوز بود ولی نه ! باید صمیمی نبود ، فاصله رو رعایت کردو در مورد همه چی باهاشون حرف نزد .

چشم حتما گفته هاتونو عملی میکنم .

واقعا همه ی دوستان کمک زیادی کردبن ممنونم از تک تکنون 

2738
(مسئولیت اینکه تنها نمیتونه بمونه میترسه ، غذا نمیتونه بپزه گشنه میمونه ،کار بلد نیست باید بگی بهش . ...

اینم بدون اسی ک اینا بهانست تنها بمونم میترسم از سیاستشه مگه زن گنده میترسه آخه بعدم بترسه تا آخر عمر باید شما ازش مواظبت کنید؟

ساده نباش و به اندازه خوبی کن نعوذ بالله تو ک خدا نیستی ک همتی مشکلات رو گردن بگیری

در حدی بهش خوبی کن ک جلوی جمع مخصوصا شوهرت تولدش رو بهش تبریک بگی وگرنه وقتی دیدیش یه سلام و یه خدافظ همیییین

حتی اگه سوال کرد با جواب سربالا ردش کن ک نتونه اختیار زندگیتو از دستت دربیاره 

دقیقا حق باشماست  اشتباه از من بوده  من خیلی ساده گرفتم  الان اذیتشم خودم میکشم&nb ...

بله شروع کن.از امروز و کم کم و یواش یواش و با جدیت محدودترش  کن .متوجهش کن که حریم خصوصیت برات در اولویت هست.به هیچ عنوان در مورد کارها و تصمیماتت صحبت نکن.حتی خرید یک جفت جوراب که شاید بعدازظهر بخوای بخری‌.چون سریع برنامه ریزی می کنه که باهات بیاد بیرون وآویزون باشه.راجع به هیچی باهاش صحبت نکن.اگر هم اون گفت راجع به کارها و برنامه هاش،فقط با بی حوصلگی یه سری تکون بده و محل را ترک کن که متوجه بشه برات اهمیتی نداره برنامه هاش.

اینم بدون اسی ک اینا بهانست تنها بمونم میترسم از سیاستشه مگه زن گنده میترسه آخه بعدم بترسه تا آخر عم ...

راس‌ میگی ...

حسادتشو حس میکنم ، از حرفهاش از رفتاراش 

و مطمئنم که بعضی حرفهای نیش دارش به برادرش یا تیکه هاش به من از حسادته ...

فاصلمو کم کردم ولی کمتر میکنم .

ممنونم 

بله شروع کن.از امروز و کم کم و یواش یواش و با جدیت محدودترش  کن .متوجهش کن که حریم خصوصیت برات ...

👌🏻👌🏻👌🏻متشکرم از راهنمایی های خوبت .

با این حساب اشتباه کلا از منه که زندگیمو پهن کردم زیر پاشون و اونا هم هر جور خواستن روش زندگی میکنن .